Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmarszczki mimiczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zmarszczki mimiczne

    Dziewczyny jak radzić sobie ze zmarszczkami mimicznymi? Mam wokół oczu i na czole....
  •    
       

    #2
    Odp: Zmarszczki mimiczne

    Botoks. Miałam problem ze zmarszczkami na czole i był to mój wielki kompleks. Ogólnie twarz wygladała o wiele starzej. Botoks nie zmienił rysów mojej twarzy, wyglądam praktycznie tak samo ale po prostu nie mam na niej szpecących zmarch....

    Więcej informacji o tym znajdziesz tutaj:
    http://pultuszczak.pl/medycyna-estet...wiajace-urode/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zmarszczki mimiczne

      Wiesz, w Warszawie robią tego rodzaju lifting wolumetryczny. Może warto zastanowić się nad takim właśnie zabiegiem?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zmarszczki mimiczne

        Można też próbować z kremami przeciwzmarszczkowymi. Wiadomo że jakichś zniewalających efektów pewnie nie będzie ale może coś pomogą.
        Perfumeria internetowa https://esentire.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zmarszczki mimiczne

          To prawda, że głębokie zmarszczki mimiczne mogą być kłopotliwe, ale mnie jakoś nie ciągnie do botoksu. Skupiłabym się na dobraniu jakiegoś naprawdę dobrego kremu i na zaakceptowaniu faktu, że po prostu się starzejemy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zmarszczki mimiczne

            Mam spore zmarszczki mimiczne ale się tym nie przejmuje. Gorszym było dla mnie posiadanie bardzo zmęczonej skóry. Od paru miesięcy stosuje kosmetyki mineralne i zdecydowanie widzę różnice. Zwłaszcza podkład z eshopannabelle jest bardziej lekki i tym samym nie obciąża tak skóry. Dodatkowo nie wchodzi w zmarszczki i nie muszę poprawiać go cały czas

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zmarszczki mimiczne

              Jak dla mnie zmarszczki mimiczne to dobra rzecz, pokazują przede wszystkim nasz charakter - czy się dużo śmiejemy czy wręcz przeciwnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zmarszczki mimiczne

                Dokładnie. Botoks przed 30 to jakiś dramat.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zmarszczki mimiczne

                  To niestety nie do uniknięcia, można im trochę zapobiegać, ale to czekam każdego z nas

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zmarszczki mimiczne

                    Napisane przez magda906
                    Kremy nie zniwelują głębszych zmarszczek, nie ma cudów. Ale zabiegi specjalnie na takie zmarszczki, w różnych okolicach jak najbardziej przyniosą efekty. Poszukaj Magicznej Kliniki, maja wiele lokalizacji a specjalizują się w redukowaniu zmarszczek na wysokim poziomie i bezpiecznie
                    magda to prawda w Magicznej Klinice spokojnie poradzą sobie z tym problemem. Ja robiłam u nich juz 3 czy 4 zabiegi ( ale nie przeciwzamrszczkowe) i jestem oczarowana indywidualnym podejściem do klienta, super cenami i duza skutecznościa zabiegów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zmarszczki mimiczne

                      jakiś krem?? zabiegi?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zmarszczki mimiczne

                        Ja ostatnio natrafiłam na ciekawą ofertę zabiegów w Krakowie z zakresu dermatologii estetycznej. Zastanawiam się, jaki zabieg będzie najlepszy na tzw. krze łapki wokół oczu?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zmarszczki mimiczne

                          Ja zaczełam też własnie szukac czegoś co mi pomoże, a druga sprawa, że fajnie działają podobno cwiczenia i masaże na twarz.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zmarszczki mimiczne

                            Kosmetyki mające w składzie kwas hialuronowy. Zainteresowałabym się kosmetykami z serii juvederm ultra. Sama z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym ich na żadne inne.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zmarszczki mimiczne

                              Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś z zakresu medycyny, szukacie odpowiedzi, chcecie zadać pytanie, czegoś nie wiecie - proponuję odwiedzić stronę https://ktomalek.pl/pytania-i-odpowiedzi
                              Namierzyłam tę witrynę przypadkiem, gdy sama szukałam informacji w tym temacie. Naprawdę super.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X