Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadchodzi zima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nadchodzi zima

    Najpierw ostrzegali nas przed huraganem a teraz przed zima.
    Dzisiaj ma do nas nadejsc Przynajmniej zobacze snieg w tym roku. Co prawda nie wierze, ze dlugo sie utrzyma, jednak do niedzieli ma sypac snieg i byc mrozno
    Ile w tym prawdy zobaczymy.
  •    
       

    #2
    Odp: Nadchodzi zima

    Może coś w tym być, jak się wychodzi to czuć takie mocno mroźne powietrze. Trzeba jakoś przetrwać tą zimę. Najbardziej nie lubię zakładania tej tony ubrań, gdy trzeba wyjść z domu. Oby do wiosny.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nadchodzi zima

      No dzis w nocy bylo ponizej 0°C, a teraz mam -2,5°C. Dzionek ladny, nie jest szaro i tak sie zastanawiam czy z mylym na spoacerek nie wyjsc, bo po poludniu my bac znow nie ciekawie. Ja tam w snieg nie wierze. Jesli nawet u mnie troche popada, to zaraz stopnieje, tak to jest jak sie mieszka w cieplej czesci kraju, gdzie kroluje oceniczny klimat.....

      Ogólnie zastanawiałam sie nad feriami, nad tym gdzie je spędzimy

      https://www.e-wczasy.pl/blog/gdzie-n...polsce-top-10/

      Może polecicie jakieś fajne miejsce na ferie?

      Takie w którym mozna wypocząć sobie w dobre cenie ale jednoczesie pośmigać na nartach?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nadchodzi zima

        Hej
        Co roku zimą mam ten sam problem - ujemne temperatury zniechęcają mnie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, a chłodne wieczory z ulubionymi filmami i serialami zachęcają do jedzenia niezdrowych, tłustych przekąsek, przez co w tym czasie bardzo często przybywa mi kilka kilogramów. W tym roku chciałabym tego uniknąć, dlatego chciałabym Was zapytać, co jeść zimą żeby nie przytyć? Z góry dziękuję za wszystkie porady!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nadchodzi zima

          Straszne są te wahania temperatur, teraz znowu na plusie. Mam nadzieję, że się tylko całą rodziną nie pochorujemy, bo to u nas częste, gdy są takie zmiany temperatur.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nadchodzi zima

            Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
            No dzis w nocy bylo ponizej 0°C, a teraz mam -2,5°C. Dzionek ladny, nie jest szaro i tak sie zastanawiam czy z mylym na spoacerek nie wyjsc, bo po poludniu my bac znow nie ciekawie. Ja tam w snieg nie wierze. Jesli nawet u mnie troche popada, to zaraz stopnieje, tak to jest jak sie mieszka w cieplej czesci kraju, gdzie kroluje oceniczny klimat.....

            Ogólnie zastanawiałam sie nad feriami, nad tym gdzie je spędzimy

            Może polecicie jakieś fajne miejsce na ferie?

            Takie w którym mozna wypocząć sobie w dobre cenie ale jednoczesie pośmigać na nartach?
            Dla dzieci na pewno wybierzemy zimowisko - obóz snowboardowy https://camport.pl/campy-zima-2020/w...rd-dzieci-1417. Tygodniowy wyjazd dobrze im zrobi, tym bardziej że w ich wieku trzeba jakość spożytkować nadmiar energii. Ja z kolei marzę o weekendzie w SPA, na który może w końcu uda mi się wyjechać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nadchodzi zima

              Ja tam jakoś bardzo za śniegiem nie tęsknię dopóki świeci słońce i nie jest tak szaro-buro. Na święta faktycznie mogłoby trochę nasypać, ale głównie przez wzgląd na to, że nie mam zamiaru się ruszać z domu
              https://energyre.pl/pl/2019/11/20/ja...dnorodzinnego/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X