Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-08-2015, 09:14
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Domyślnie Jakie afrodyzjaki polecacie

Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2015, 06:07
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

Cytat:
Napisał kajametrowsk Zobacz post
Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
Ja jakiś czas temu świętowałam rocznicę. Tak się zdarzyło,że dzieci wylądowały u dziadków a my mieliśmy praktycznie całą chatę dla siebie.Tak więc był szampan i truskawki. Sałatka z owocami morza. Kilka zabawek. Kupiliśmy sobie również afrodyzjak Sex Elixir. Chcieliśmy sobie zobaczyć jak będzie działał. Jest fajny ! Zdecydowanie nakręca atmosferę.Zresztą na pewno o nim słyszałaś. Jest to tak zwana słynna hiszpańska mucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2015, 06:29
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Wydaje mi się,że tak ale jakoś do tej pory nie wpadło mi do głowy aby go sobie zamówić. Możesz mi napisać gdzie go kupowałaś? Czy dostanę go może stacjonarnych drogeriach takich jak natura czy rossman?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2015, 06:22
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Raczej nie a przynajmniej ja nie widziałam a czasami zdarza mi się kupować na dziale z erotycznymi rzeczami prezerwatywy. Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
http://sexelixir.eu/
Ale sklepów,w których jest środek jest dość sporo tak wiec możesz sobie porównać ceny i z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2015, 13:47
Eizzy Eizzy jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Eizzy.polki.pl

Mnie jakoś ten sex eliksir nie kręci. Zresztą razem z mężem wolimy raczej sprawdzone afrodyzjaki typu: truskawki, szampan, czekolada czy owoce morza. Te ostatnie odkryliśmy dopiero niedawno po tym jak mąż przeczytał artykuł na http://lekinaerekcje.pl/ Nie mieliśmy pojęcia o ich "magicznym" działaniu. Warto spróbować Ewentualnie zawsze zostaje Kamasutra... Tam to są dopiero pozycje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2015, 16:38
zaneta-g zaneta-g jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zaneta-g.polki.pl

Cytat:
Napisał kundzia20 Zobacz post
Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
http://sexelixir.pl/
Skusiłam się i muszę powiedzieć, że nie żałuję bo zarówno ja jak i mój mąż mamy większe doznania a do tego ja mam lepsze libido . Co weekend, robimy sobie filmowy wieczór, wino, świece, parę kropelek tego eliksiru i niestety musimy film dokończyć trochę później bo chce nam się ciekawsze rzeczy robić :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2015, 08:36
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Jednym z lepszych jest pewnie alkohol
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2015, 08:52
Member

Zobacz mój nowy profil
zaneta-g.polki.pl

Alkohol tylko zmniejsza Twoją sprawność seksualną....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2015, 21:16
agatazz agatazz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agatazz.polki.pl

Lepiej zjeść naturalne afrodyzjaki zamiast faszerować się trującą chemią.
Zróbcie sałatkę z selera, pora i pietruszki z marchewką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2015, 08:23
Member

Zobacz mój nowy profil
zaneta-g.polki.pl

Wszystko jest teraz pędzone by jak najszybciej dojrzewać by jak najwięcej zarobić, przez to nie ma kiedy dojrzeć. Najnowsze badania mówią że wartość odżywcza w w obecnych jedzeniu spadła o 50% w ciągu kilku lat! Może i w marchewce jest duzo witamin ale tej sprzed wielu lat a nie tej którą kupujesz w markecie. Do tego wszystko gotujemy, smażymy a w te sposób dodatkowo zabijamy tą niewielka ilosc witamin ktora pozostała. Nawet miksowanie wytwarzając duże tarcie wytwarza wysoka temperaturę która zabija witaminy. A ludziom wydaje sie ze pija zdrowe soczki... Kolejna kwestia to czy Ty to przyswoisz? Wiele osób nie dodaje oleju do sałatek więc nie ma szans na przyswojenie witamin rozpuszczalnych tylko w olejach. sexelixir to koncentrat, dlatego jego działanie zawsze będzie duzo lepsze niz nawet zjedzenie surowej, marchewki z własnego ogródka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania