Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bolesna miesiączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    bolesna miesiączka

    Co dziewczyny stosujecie na bardzo bolesne miesiączki?
  •    
       

    #2
    Odp: bolesna miesiączka

    Mi lekarz przepisywał luteinę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: bolesna miesiączka

      najskuteczniejsze na bóle menstruacyjne według mnie vemonis femi. Paczka tabletek kosztuje kilka złotych a dla mnie są nalepsze, szybko działają i od razu i rozkurczowo i przeciwbólowo.

      Skomentuj


        #4
        Odp: bolesna miesiączka

        zamiast brać hormony miesiącami to lepiej już przy tym bólu kupić sobie paczkę vemonis femi, bardzo mi pomaga to, podczas okresu zazwyczaj źle się czuję jeden dzień i wtedy po tabletce jestem w sstaie normalnie funcjonować, nie jest dla mnie miesiączka tak uciążliwa

        Skomentuj


          #5
          Odp: bolesna miesiączka

          Jako nastolatka miałam bardzo bolesne i obfite miesiączki, często nawet Ketonal nie pomagał. Pomogły tabletki antykoncepcyjne. Później przyszła kolej na 2 dzieci, a teraz znowu stosuję leki antykoncepcyjne, bo brzuch mnie boli podczas okresu niemiłosiernie. Ostatnio to nawet nie umawiałam się do gina tylko poprosiłam o przepisanie e-recepty na tabletki, które stosuję na lekarzonline.eu. Polecam ten sposób, to jest szybszy i zdecydowanie wygodniejszy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: bolesna miesiączka

            Mnie frustruje to, że w każdym normalnym kraju ktoś już wpładł by dać kobietom 2 dni wolnego by mogły posiedzieć w domu w trakcie miesiączki, a w naszym nadal coraz bardziej zaostrzają nam prawa. ABSURD!

            Skomentuj


              #7
              Odp: bolesna miesiączka

              ja po prostu jem dużo czekolady w trakcie miesiączki :P

              Skomentuj

                     
              Working...
              X