Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010 Październikowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: przepisy dla karmiących matek, dojrzałe macierzyństwo, opieka nad wcześniakiem, odstawiamy dziecko od piersi oraz zwierzę w domu. Historie będą opublikowane w numerze październikowym. Regulamin >>

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-01-2019, 17:31
Patka28 Patka28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Patka28.polki.pl

Domyślnie Odp: Zwierzę w domu

My niedawno wzięliśmy kociaka ze schroniska, ale nie jest łatwo. Maluszek bardzo się boi i chowa pod meblami. Zaczęliśmy od niedawna stosować nawet specjalistyczny preparat https://www.feliway.com/pl i na szczęście jest już poprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2019, 09:34
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Na rynku jest dostepnych bardzo wiele karm dla zwierzaków. Przed podjęciem ostetecznej decyzji, warto poczytać i zorientować się, która bedzie idealnie dostosowana do wieku naszego wierzaka i jego trybu życia. Czy jest bardziej aktywny czy nie. Może Zobacz w sklepie https://www.krakvet.pl/ jakie mają dostepne karmy. Wydaje mi się, ze tam znajdziesz coś idealnie dopasowanego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2019, 15:06
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

My mamy w domu pieska, ale trzeba będzie skorzystać z takiej oferty, jak szkoły dla psów warszawa ponieważ trzeba go troszkę przygotować i sprawić, aby był posłuszny, dlatego jeśli macie jakieś fajne miejsca, to chętnie sprawdzę, bo zależy mi przede wszystkim na profesjonalizmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 09:10
toddler00 toddler00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Regularnie zostawiam mojego pieska samego w domu. Maksymalnie na kilka godzin jak mam jakieś większe zlecenia. Niestety zauważa, że bardzo mu się to nie podoba. Zastanawiam się czy jest coś w rodzaju psie przedszkole warszawa gdzie mógłbym zostawić pieska i byłby pod dobrą opieką i aktywnie spędzałby czas. Znacie jakieś sprawdzone firmy świadczące takie usługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2019, 11:25
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Weźcie pod uwagę fakt, że jednak każde zwierze wymaga odpowiedniej opieki. Bez takiej świadomości nie ma sensu brać psa do domu. Dzisiaj standardem jest strzyżenie psów, o czym poczytać możecie w https://merdanieczesanie.pl/blog/psy-z-wlosami/ Myślę, że to dużo Wam wyjaśni w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2019, 08:35
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

My mamy pieska od 3 lat, wzięliśmy go od rodziny gdzie mieli sporo psów. Staramy się zadbać o pupila, ma wszystkie szczepienia a to przecież najwazniejsze, warto wybierać dobrego weta, bo różnie bywa, moim zdaniem najlepsza jest lecznica lew olsztyn . Moja siostra tam jeździ z pupilami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 17:37
azamag azamag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
azamag.polki.pl

Dzięki naszej suni w domu jest wesoło, a nasze dziecko wie, że zwierzę w domu to nie tylko przyjemność ale i obowiązki. Nasza psinka z racji wieku 9 lat zaczęła mieć problemy z wzrokiem. Okazało się, że to zaćma. Ponieważ w takich przypadkach nie ma co zwlekać z podejmowaniem leczenia poddaliśmy ją zabiegowi usunięcia zaćmy. Okulistyka Weterynaryjna Olsztyn znakomicie sobie z tym poradziła (a dokładniej Dr Marcin Lew i empatyczna pani anestezjolog) i psina odzyskała wzrok i swą radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania