Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

TV i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja mam synka , który ma skończone 3 lata i pozwalam mu oglądać bajki na kanale mimi mimi czasami to i godzinę siedzi...czy to dużo na takie dziecko?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja ogolnie telewizora nie ogladam, dla mnie moglby nie istniec, jak chce cos obejrzec to od tego mam DVD.
      Moje dziecko pewnie bedzie cos ogladac, ale takze wolalabym postawic na ksiazeczki, czytanie bajek i te sprawy.l Epoke Lodowcowa czy inne dlugie bajki napewno tez ale z biegiem czasu, przeciez nie posiedze na caly dzine przed TV np pol rocznego dziecka
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
        ja mam synka , który ma skończone 3 lata i pozwalam mu oglądać bajki na kanale mimi mimi czasami to i godzinę siedzi...czy to dużo na takie dziecko?
        nie wiem jestem dopiero na etapie 15 miesiecy
        shannon

        Skomentuj


          #19
          ja slyszlama ze bajki sie powinno oglada z dzieckiem i tlumaczyc mu je

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
            ja slyszlama ze bajki sie powinno oglada z dzieckiem i tlumaczyc mu je
            mój synek uwielbia franklina i strażaka sama, czasami muszę mu tłumaczyć drobne rzeczy

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
              ja slyszlama ze bajki sie powinno oglada z dzieckiem i tlumaczyc mu je
              Tylko jak to zrobić, gdy ja zaczynam coś mówić a mały krzyczy, że przeszkadzam

              Skomentuj


                #22
                mój Mati też tak czasem krzyczy,tylko jak sam się zapyta o jakiś szczegół to wtedy mu wytłumaczę. Ja myślę, że najważniejsze to poprostu nie dać dzieciom oglądać bajek które nie są przeznaczone do jego wieku, bo to może wyżądzić wiele złego.
                Synek moich znajomych ma 2,5 roku a ogląda bajki na CN i Jetix, a potem leje swojego starszego brata.Ja tam wole mini mini dla takiego malucha

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Moja córcia ma prawie dwa lata i czasami oglądamy JIM JAM, Disney lub Baby TV, ale z tego ostatniego już wyrasta.

                  Polecam dla odmiany od TV, na GG, radio Kids. Same piosenki dla dzieci. Moja mała bardzo lubi

                  Skomentuj


                    #24

                    Hubek (11 miesięcy) zerka na MINI-MINI, kiedy słyszy piosenkę, lub choćby melodię - ale nie ogląda dłużej niż ok 10 minut. Ale jeśli chodzi o YouTube to potrafi oglądać 20 minutową playlistę z zaciekawieniem - jesli to jego ulubione piosenki, psy i koty
                    Mamy mały telewizor i stoi on dosyć wysoko - myślę, że gdyby ekran był większy, byłby większą atrakcja dla dziecka. Znam przypadek (w rodzinie), że dziecko "wlepia" wzrok w ekran bez względu na to jaki program właśnie leci, a jest to duży, nisko stojący, telewizor plazmowy... doszło do tego ,że rodzice nie mogą nic obejrzeć z lęku o dziecko, które jak zahipnotyzowane, niemal bez mrugania oczkami ogląda wszystko jak leci.

                    Skomentuj


                      #25
                      ja sama nie wiem jak to będzie - chociaż Mała już zerka jak leży na macie a ja oglądam serial czy newsy. Wolę chyba jeszcze poczekać z regularnym oglądaniem TV do skończonego roku. Wtedy pokażę jej mini mini. Tyle że ja wolę komputer od TV, bo jestem zdania że taka ciufcia bardziej rozwija niż ślęczenie przez telewizorem. Ale na komp poczekamy do 3 lat.
                      happiness is easy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        moja córka ma 4-miesiące i potrafi oglądać bajki na baby TV przez połowe dnia

                        Skomentuj


                          #27
                          Mój synuś ogląda dwa razy dziennie Disney Channel może tak po 10 min, czasem nawet mniej, bo jeszcze nie potrafi się na długo skupić na bajce i wieczorem ogląda ze mną "Na Wspólnej"


                          http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                          Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                          16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                          27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                          20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                          20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                          Skomentuj


                            #28
                            MÓJ MAŁY TAK Z PÓŁ ROKU TEMU TO OGLĄDAŁ MINIMINI,i miał tam swoje ulubione bajki,a od 4-5miesięcy ogląda ciągle kubusia puchatka,może oglądć godzinami ja czasami siedze koło niego a on mi tłumaczy co było i bedzie w każdym odcinku,co jakiś czas musze mu ściągać i nagrywać kubusia,ja sie ciesze bo to fajna bajka sama lubie popatrzec,a ostatnio to sie nawet pyta czy mamusia mu kupi gazetka z kubusiem
                            Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                            Skomentuj


                              #29
                              Mój synek ogląda Disney Chanel,jednak ostatnio byłam zszokowana tym co usłyszałam w jednej z bajek.Słoń powiedział do jakiegoś zwierzątka:"on jest głupi"-co to za wyrażenie?Alan od razu załapał nowy wyraz i na drugi dzień usłyszałam od niego: "Głupia mamusia"
                              Alanek 14.09.2006

                              Skomentuj


                                #30
                                to moja mama -babcia Milenki bierze ja na kolana i wpuszcza jej z youtuba wszystkie piosenki,mała siedzi grzecznie i ogląda.później chce tańczyć,łapie babcię za ręce i jeden na jeden tańczy do muzyki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X