Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    fajne tekstylia ma Szykowna Mama, chociaz ja na ten moment moge głównie sie wypowiedziec nt ubrań ciążowych i ubran dla maluszka , ktore sa tak slodkie i mile w dotyku, ze nie moge sie doczekac porodu. w kazdym razie, material jest bardzo mily w dotyku, nie powinien podrazniac wg mnie delikatnej skory maluszka, natomiast no kazde dziecko jest inne. ja zastanawiam sie jeszcze nad bambusowymi produktami z ich serii, ale jeszcze troche sie waham, moze ktoras z Was uzywała?
    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:32. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Warto skompletować wszystko co potrzebne. Tak aby nie było sytuacji że to sam tatuś będzie biegał po sklepach.xx
      Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:32. Powód: reklama

      Skomentuj


        #63
        Ciekawe wskazówki i porady dajecie odnośnie ciąży. Do narodzin trzeba się odpowiednio przygotować, jest wiele ciekawych nowoczesnych gadżetów które mogą pomóc w czasie porodu !!

        xxx
        Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:02. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Przygotowanie się do narodzin było dla mnie trudne i bardzo stresujące. Ostatecznie uważam że stanęłam na wysokości zadania, tym bardziej że do wyprawki wybrałam naprawdę fajne produkty. Szczególnie jestem zadowolona z wózka - Riko Nano Pro - jest świetny!

          Skomentuj


            #65
            Odpowiedź prosta, jak pytanie: idziesz do lekarza i robisz wszystko według jego wskazań - pod to dostosowujesz swoje dalsze 9 miesięcy
            Last edited by gagatka; 02-02-2021, 11:16. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X