Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    Dzisiaj na xxxx znalazłam już listę sklepów, które szykują zniżki na Black Friday 2018! Na wielkie zakupy możemy ruszać 23 listopada
    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:23. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      U mnie to różnie. Ubrań i artykułów spożywczych nie kupuję, ale dodatki, biżuterię, sprzęt do domu, jakieś etui na telefon to jak najbardziej. Często poluję na promocje w sklepach internetowych. Np. na zegarownia.pl kupiłam w promocji nowy zegarek Anne Klein. No i niedługo Black Friday, więc zaczynam obserwować sklepy, bo może uda się odhaczyć kilka prezentów bożonarodzeniowych

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        ja tez wole przez internet kupowac mam czas w domu żeby pomyslec a jak produkt przyjdzie to pomierzyc na spokojnie i w razie czego oddać...swojemu synkowi tez uwielbiam kupowac rózne cudeńka...spójrzcie tylko na te buciki xxxx
        pytanie tylko czy bede w stanie je doczyścić;-))
        Last edited by disne; 18-06-2020, 14:23. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          Zakupy robię zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Oczywiście produkty żywnościowe oraz wszystko, co jest potrzebne na co dzień, kupuję w tradycyjnych marketach, na przykład Lidlu. Jednak cały rytuał zakupowy bardzo sobie ułatwiam korzystając aplikacji Blix xxxx . Są w niej dostępne wszystkie aktualne gazetki promocyjne i w prosty sposób mogę zaplanować całą listę potrzebnych rzeczy.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:24. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            A jakie meble ogrodowe byście polecali? Jesteście w stanie coś polecić w tym zakresie? Zastanawiam się obecnie, czy choćby xxxx Focus Gardenx będzie ok... Co na ten temat sądzicie?
            Last edited by disne; 18-06-2020, 14:24. Powód: link
            Każdemu człowiekowi dano tylko jedną duszę, każdej duszy dano tylko odrobinę mocy

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              Ja preferuje tradycyjne zakupy w galerii, aczkolwiek dziś zamówiłam prezent - xxxx dla męża i akurat w sieci była najlepsza okazja na suedy, a on szaleje za tym modelem.
              Last edited by disne; 18-06-2020, 14:20. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zakupy

                Ja ostatnio znalazłam xxxx super plecaki damskie i chociaż jeszcze jest zimno, to już się wyposażyłam na wiosnę Piękne są
                Last edited by disne; 18-06-2020, 14:21. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy

                  Nie robię częstych zakupów, ale jeśli już robię, to z reguły kupuje dużą ilość produktów różnego typu. W najbliższym tygodniu chciałabym kupić sobie trochę ubrań i byłabym Wam wdzięczna gdyby któraś z Was znalała i mogłaby mi polecić xxxx
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 14:21. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy

                    Czy wiecie może czy Krakowski xxxx ma dużo produktów w swojej ofercie? Nie wiem wiem czy opłaca mi się tam jechać z Tarnowa.

                    Z góry dzięki za odpowiedzi.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:21. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      Hej
                      Zastanawiam się nad zakupem kontrolera rgb xxxxx, dzięki któremu mogłabym sterować oświetleniem led w moim domu. Czy moglibyście polecić mi jakiś sklep internetowy, w którym znajdę taki kontroler w atrakcyjnej cenie? Z góry dziękuję!
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 14:22. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Ja zdecydowanie wolę zakupy w internecie

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Też mi się zdarzyło parę razy zamówić bieliznę w internecie. I co najlepsze, rozmiar zawsze pasował.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Jeśli potrzebujesz wygodnej torby na studia to polecam zajrzeć na xxxx Mają tam wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania, a jak wiadomo, torba na uczelnie to ważna kwestia
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 14:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              Okropnie lubię xxxx, więc najczęściej je kupuję. Zazwyczaj czekam na promocje, żeby nie wydać na nie majątku.
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 14:22. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                Ostatnie zamówienie to ze sklepu xxxx wpadło, bo zamawaliśmy coś tam z automatyki żeby brame wjazdowa zrobic w koncu na pilota, a tak to sporo sklepow odwiedzam internetowych. Głównie odziezowych i glownie takich, gdzie sa fajne promocje
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 14:22. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X