Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

własny biznes jak zaistnieć w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

    Ja mam księgarnię. U nas bardzo często są zamówienia z zagranicy, bo realizujemy wysyłkę. Od niedawna korzystam z modułu do płatności walutowych CinkciarzPay, bo mają przewalutowanie po dobrym kursie. Klienci z tego co zauważyłam bardzo chętnie z niego korzystają. A co do płatności krajowych to mam też kilka modułów i tam raczej po równo spływają płatności.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

      W sieci znacznie łatwiej się wypromować, niż korzystając z tradycyjnych metod. koszty też są niższe. Na początek polecam pozycjonowanie i reklamę w mediach społecznościowych, a przy mniejszym budżecie w serwisy typu https://wykonawca.taelo.pl/ gdzie za darmo można zamieścić swoja wizytówkę lub ogłoszenie.

      Skomentuj


        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

        Najłatwiej oddać swój biznes w dobre ręce polecanych SEOwców. Ja jestem na etapie e-commerce czyli przeniesienie własnego sklepu stacjonarnego do internetu, znalazłam wiele rozwiązań na xxx. Mam już przeznaczony budżet na to i będę się do nich odzywać. Co myślicie o sklepach internetowych?
        Last edited by disne; 23-09-2020, 21:41. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

          Strona lub sklep internetowany pozycjonowany na najpopularniejsze dla tematyki frazy,. Kampania AdWords, social media np. FP na Facebook, media lokalne.

          Skomentuj


            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

            Sklep internetowy to dobra opcja, zależy jeszcze czym taka firma miałaby się zajmować. Ja korzystam z usług Linuxpl, bo dzięki certyfikatowi ssl zwiększyliśmy bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów i nasza wiarygodność wzrosła

            Skomentuj


              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

              Reklamować się i pozyskiwać klientów, ale nie tylko za sprawą reklamy internetowej. Bazy firm choć niedoceniane przez wiele osób potrafią być bardzo skuteczne o ile są w rękach dobrego handlowca, który potrafi sprzedać Wasze produkty/usługi. Ja polecam szczególnie bazy z tej oferty xxx
              Last edited by disne; 23-09-2020, 21:41. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                Dzisiaj warto inwestować w nowoczesne oprogramowanie, takie jakaie oferuje firma xxx. Dzięki temu ławtwiej będzie Ci być na abieząco z nowoczesnymi rozwiązaniami. A to pozwoli łatwiej dotrzeć do klientów.
                Last edited by disne; 23-09-2020, 21:41. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                  Według mnie przydadzą Ci się na początku doradztwo podstakowe jakie oferuje xxx oraz ich usługi z zakresu ochrony danych osobowych. To w zasadzie podstawa sukcesu w biznesie online
                  Last edited by disne; 23-09-2020, 21:42.

                  Skomentuj


                    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                    Witaj,
                    jeśli planujesz założenie działalności gospodarczej polecam Ci na początek znaleźć dobre xxx. Z doświadczenia wiem, że wszelkie formalności lepiej zostawić firmie, która specjalizuje się w tym temacie. Może Cię to z początku przerosnąć.
                    Last edited by disne; 23-09-2020, 21:42. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                      Aby zaistnieć w sieci najlepsza jest reklama.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                        Najważniejsza jest reklama, bo ktoś musi na Ciebie trafić.Dobry sposób to sieci afiliacyjne, ale także po prostu reklama w wyszukiwarce. Przykładowo tu ciekawy poradnik do xxx
                        Last edited by disne; 23-09-2020, 21:42. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                          W dzisiejszych czasach reklama w sieci i strona internetowa do podstawą. Jednak ja także sprawdzam na tradycyjne formy reklamy-jak banery, roll-upy itp. Warto zajrzeć na stronę znanej firmy z tej branży - xxx .Tam do dyspozycji jest wiele rozwiązań a wysoka jakość druków oraz szybka realizacja plus wysokie rabaty powinny tylko zachęcić do współpracy.
                          Last edited by disne; 23-09-2020, 21:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                            Cześć Wam
                            Mam właśnie w tym momencie bardzo poważny dylemat z wyborem sprawdzonej firmy ze śląska, która zajmuje się szroko pojętym spawaniem... Macie może jakieś doświadczenie w tym obszarze temtycznym i dalibyście radę mi coś polecić i doradzić? Obecnie zastanawiam się, czy na przykład ta oferta z Tarnowskich Gór byłaby dobrym wyborem xxx Co o tym sądzicie? Jest to faktycznie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze temtycznym Jestem pewien, że mi się one przydadzą
                            Last edited by disne; 23-09-2020, 21:43. Powód: link
                            Doświadczenie pokazuje, że ludzie zawsze czegoś od Ciebie chcą, jeśli często wypowiadają twoje imię, przeważnie czegoś czego ty akurat nie chcesz.

                            Skomentuj


                              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                              Zaistnieć w internecie nie jest tak łatwo, zwłaszcza dziś, gdy w wyszukiwarce roi się od sklepów.... Ale myślę, że rozważna strategia, która jest na to ukierunkowana + duuuuże pokłady cierpliwości jest w stanie doprowadzić nas do sukcesu
                              1. Odpowiednie title i description
                              2. Dobry Content
                              3. Dobrej jakości profil linkowy
                              4. Cierpliwość
                              Tutaj jest całkiem dobry artykuł na ten temat xxx Polecam, myślę że warto poświęcić czas żeby się z nim zapoznać.
                              Last edited by disne; 23-09-2020, 21:43. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                                Tak, pozycjonowanie to obecnie najpopularniejszy sposób ściągnięcia klientów na stronę. Tylko niestety one trwa , można też przez google ads oraz reklamy w social media. Z firmami pozycjonerskimi bywa różnie, ale to naprawdę różnie bo w mojej karierze testowałem kilka czym większa tym więcej było trzeba było płacić a z wynikami średnio. Obecnie obsługuje mnie xxx z Gdańska i jest ok. Przy wyborze firmy koniecznie zapoznaj się z regulaminem umowy, najlepiej aby nie dać się złapać na umowę długoterminową a znaleźć firmę z dogodnymi warunkami.
                                Last edited by disne; 23-09-2020, 21:43. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X