Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W wolym czasie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: W wolym czasie

    my w wolnym czasie dużo malujemy, moja córeczka ma 4 latka i uwielbia różne kolorowanki, mamy swoje miejsce w salonie na grubym dywanie nad doskonale rozświetlającą lampą betonową polecam takie zabawy i tą lampę, która nie oślepia i pozwala rozświetlić całe pomieszczenie
    Last edited by disne; 10-06-2020, 01:17. Powód: nie opłacona reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: W wolym czasie

      Lubicie chodzić ze swoim dzieckiem do kina? Moja kilkuletnia córcia uwielbia! Teraz Oh Kino robi promocję na bilety dla rodzin z dziećmi, więc mogę małą zabierać co tydzień To jej najlepsza rozrywka.

      Skomentuj


        #63
        Odp: W wolym czasie

        Obcowanie z muzyka i miłosc do niej, to chyba najlepsze co moze nam sie w zyciu przytrafic. Ja kilka lat temu załozyłam z przyjaciółmi zespoł, a teraz juz gramy na weselach i całkiem dobrze nam sie wiedze. Przymierzamy sie do sporego zakupu, a mianowicie perkusji Wiem, ze to spory wydatek, ale taki sprzęt jest nam niezbędny w naszej pracy.
        Last edited by disne; 10-06-2020, 01:16. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: W wolym czasie

          Ja wyprowadzam psa i buduję samolot w garażu.

          Skomentuj


            #65
            Odp: W wolym czasie

            Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
            Każdy potrzebuje lustra, żeby zobaczyć swoje lepsze ja. Takim lustrem są oczy tych, którzy nas kochają.

            Skomentuj


              #66
              Odp: W wolym czasie

              Children always need to allocate time for entertainment, let them take a walk with their peers or do something with what they like.

              Skomentuj


                #67
                Odp: W wolym czasie

                Może warto wybrać się z dzieckiem na basen i nauczyć je pływać od najmłodszych lat? To świetna forma spędzenia czasu dla dziecka i wiązanie przyjemnego z pożytecznym. Moje dziecko uczyło się w"]szkole pływania Aligator[/URL], udzielają lekcji w Krakowie
                Last edited by disne; 10-06-2020, 01:17. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: W wolym czasie

                  Moje dzieci najbardziej lubią długie spacery. Obecnie pogoda dopisuje więc możemy wybrać się na małą przechadzkę. Świeci słońce więc warto złapać trochę witaminy D..

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: W wolym czasie

                    Nie wiem drogie Panie jak Wasi mężowie ale mój często gra w zakladach bukmacherskich. Ostatnio odkrył nowego bukmachera Forbet jest tam naprawdę sporo ciekawych promocji których zadaniem jest oczywiście przyciągnięcie nowych graczy. Z tego co mąż mówił promocje są naprawdę bardzo atrakcyjne.
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 01:19. Powód: nie opłacona reklama

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: W wolym czasie

                      Ja każdą wolną chwilę spędzam z dziećmi i mężem. Nie chcę żeby uciekły mi tak cenne chwile. Podróżujemy, czytamy, bawimy się, gotujemy. Mamy mnóstwo form spędzania czasu razem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: W wolym czasie

                        Ja z moimi dzieciakami uwielbiamy spacery do lasu. O każdej porze roku. Czasem maluchom się nie chce, ale wtedy wymyślam jakąś zabawę na szybko, typu kto uzbiera więcej różnych liści i jakoś ich to przekonuje, bo szybko zakładają kurtki i wskakują w swoje buty i wychodzimy. Pamiętajcie jednak o wygodnych ciuchach. Legginsy i buty sportowe new balance to u nas podstawa
                        Last edited by disne; 10-06-2020, 01:13. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: W wolym czasie

                          My bardzo lubimy aktywnie spędzać czas, wszelkie zabawy ruchowe, jak pogoda pozwala to wycieczki, no wiadomo, latem rower, rolki etc. Jak jest kiepska pogoda to kochamy chodzić do kina, najczęściej odwiedzamy jest tam mega fajne kino, przy okazji jak jesteśmy w tym CH to zawsze coś tam zjemy, można kupić coś dla dzieciaków - no własnie tak spędzamy czas
                          Last edited by disne; 10-06-2020, 01:14. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: W wolym czasie

                            Wiele dzieci uwielbia tańczyć, spędzać czas w ruchu, a przede wszystkim korzystać z uroków ich pełnego radości życia. Dlatego też nauka tańca to wspaniała inicjatywa! Polecam skorzystać z takiej możliwości, a więcej informacji
                            Last edited by disne; 10-06-2020, 01:14. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: W wolym czasie

                              Ja też byłam na sesji z dziećmi. Było super. Sesje wspominam bardzo miło. Poza tym należę do tych mam, które lubią się bawić ze swoimi dziećmi. Nawet z mężem się bawimy wszyscy razem Bardzo lubimy klocki Lego. Niektóre bajki też z nimi oglądam. Bardzo lubię im czytać książki. Uwielbiają słuchać, co mnie bardzo cieszy. Lubimy też bardzo wspólne wyjazdy poza miasto i gry planszowe. Dzisiaj kupiłam nową grę planszową Hasbro Panna Monopoly, bo w al.to jest dobra promocja Będziemy grali w przyszłym tygodniu
                              Last edited by disne; 10-06-2020, 01:15. Powód: nie opłacona reklama

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: W wolym czasie

                                Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam czas wolny... ale teraz na pewno skupię się na rozwoju swojego bloga internetowego
                                Last edited by disne; 10-06-2020, 01:15. Powód: nie opłacona reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X