Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

    Wygraj profesjonalną sesję zdjęciową Twojego dziecka wykonaną przez Dorotę Sałas!

    Wygra ta z forumowiczek, która założy największą ilość najbardziej popularnych (z największą ilością odpowiedzi) wątków na forum mamacafe!

    Konkurs trwa od 04.02 do 28.02.2013r.

    Nagrodami są:
    Nagroda główna: Sesja zdjęciowa z Dorotą Sałas
    4 nagrody pocieszenia: 1 zestaw książek "Język niemowląt" Tracy Hogg + "Szkrab- instrukcja obsługi"
    3 zestawy "Język dwulatka" Tracy Hogg + "Bobas - instrukcja obsługi"



    Liczy się nie tylko ilość założonych wątków, ale również aktywność w odpowiadaniu na posty!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

    Dziewczyny powiedzcie jak nazwalyscie swoje malenstwa?
    Ja mam dwie coreczki, maja 3,5roczku - pierwsza Oliwia, druga- Maja.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

      Też Maja



      Skomentuj


        #4
        Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

        Dziewczyny, wątki można zakładać na całym forum. Mamy dostęp do statystyk, więc na koniec miesiąca będziemy zliczać Waszą aktywność i rozdawać nagrody
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

          Ok... dotarło



          Skomentuj


            #6
            Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

            Droga Redakcjo,

            a gdzie i kiedy miałaby odbywać się ta sesja? I na jakich warunkach?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

              Zobaczcie moje trojaczki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                Zuzia Pawełek i Sebastian
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                  800gram Miłości wita wszystkich Rodziców wcześniaków
                  Kochani piszcie o swoich przeżyciach, dzielcie się swoim małym, wielkim cudem.

                  Mój cud to 800gramMiłości, dzięki magii, Miłości, a przede wszystkim wielkiej Nadziei mały Li jest dzisiaj z nami. Siła autosugestii może zdziałać bardzo wiele. Człowiek staje się tym o czym myśli
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                    TATUSIOWO

                    Miłe Mamy, świat zwariował, wszystko kręci się do góry nogami niczym karuzela w wesołym miasteczku...Cudownie jest położyć się na wspak i odpocząć
                    Mam cudownego Partnera, Li może być dumny z takiego Taty!
                    A jak Wasi Partnerzy? czy macie też chwilę relaksu, chwilę dla siebie? Oto kilka fotek jak to u nas jest z tym TATUSIOWYM Światem
                    zapraszam i zachęcam do komentowania
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                      Napisane przez jasmina84 Pokaż wiadomość
                      Zuzia Pawełek i Sebastian
                      Piękne urwisy, ale to jest wątek konkursowy. Na forum znajdziecie mnóstwo wątków w których będziecie mogły pochwalić się swoimi pociechami. Zapraszam do dodawania zdjęć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                        Napisane przez 800grMilosci Pokaż wiadomość
                        TATUSIOWO

                        Miłe Mamy, świat zwariował, wszystko kręci się do góry nogami niczym karuzela w wesołym miasteczku...Cudownie jest położyć się na wspak i odpocząć
                        Mam cudownego Partnera, Li może być dumny z takiego Taty!
                        A jak Wasi Partnerzy? czy macie też chwilę relaksu, chwilę dla siebie? Oto kilka fotek jak to u nas jest z tym TATUSIOWYM Światem
                        zapraszam i zachęcam do komentowania
                        Piękne urwisy, sama jestem mamą wcześniaka....ale to jest wątek konkursowy. Na forum znajdziecie mnóstwo wątków w których będziecie mogły pochwalić się swoimi pociechami. Zapraszam do dodawania zdjęć

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                          Witam was. Mój synek ma 7 miesiecy. Jest kochany, bardzo szybko rozwija ma 78cm i waży 9,5kg. tak że spory . teraz przechodzimy choróbsko zapalenie oskrzeli ;-( niestety bez zastrzyków sie nie obeszło, naszczęście nie siedzimy w szpitalu. Ma też okropny kaszel :-( może drogie mamy wiecie co jest dobre na kaszelek dla takiego maluszka? Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi..

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                            Kochane mamusie jeszcze jedno Pytanko... ? Jak jest z waszymi pociechami? jakie wolą zupki? czy takie co same im ugotujecie ? czy raczej kupne? bo nasz Synek nie może się do żadnych przyzwyczaić zawsze ląduje na podłodze albo na mnie? nie wiem jak przekonać dziecko do zupek wszystko próbowałam, moze macie jakieś pomysły?
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Do wygrania sesja zdjęciowa Twojego dziecka!

                              Napisane przez domisia16024 Pokaż wiadomość
                              Witam was. Mój synek ma 7 miesiecy. Jest kochany, bardzo szybko rozwija ma 78cm i waży 9,5kg. tak że spory . teraz przechodzimy choróbsko zapalenie oskrzeli ;-( niestety bez zastrzyków sie nie obeszło, naszczęście nie siedzimy w szpitalu. Ma też okropny kaszel :-( może drogie mamy wiecie co jest dobre na kaszelek dla takiego maluszka? Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi..
                              Domisia - to jest wątek konkursowy. Zapraszam do przejrzenia forum w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytania

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X