Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

studia, co myslicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    studia, co myslicie?

    według mnie każdy powinien robić to, co lubi. Ja studiuję spa&wellness bo to lubię i lubiłam od zawsze. Uczę się, nabieram wprawy i praktyki a póxniej otworzę własny biznes. To popularne wśród ludzi(coraz bardziej) więc chyba nie będę narzekała na brak zajęcia. Wiadomo, że początki będą trudne, reklama, pozyskanie zadowolonych klientów. Później już pójdzie.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 16:55.
  •    
       

    #2
    Odp: studia, co myslicie?

    To fakt. Najgorzej jest na początku. Ogólnie trzeba studiować to co się lubi i z czym wiąże się przyszłość.

    Skomentuj


      #3
      Odp: studia, co myslicie?

      Też myślę, że trzeba brać pod uwagę swoje zainteresowania jednak w dzisiejszych realiach mnóstwo ludzi pracuje w innym fachu

      Skomentuj


        #4
        Odp: studia, co myslicie?

        Napisane przez katarzynakil Pokaż wiadomość
        Też myślę, że trzeba brać pod uwagę swoje zainteresowania jednak w dzisiejszych realiach mnóstwo ludzi pracuje w innym fachu
        Tak to skro zainteresowania trzeba brać to co mają mówić ludzie po np. humanistycznych kierunkach. Bydgoskie i toruńskie szkoły wyższe ostatnio chyba na terenie Polski się w tych kierunkach specjalizują i co? Masa ludzi kończy te kierunki (zgodne z zainteresowaniem?) a pracy nie ma. Trzba sobie odpowiedzieć na pytanie po co idę na studia? Dla realizacji własnych pasji? czy żeby dobrze zarabiać jeśli to drugie, to trzeba bardzo często rezygnować z tego co się lubi na rzecz tego po czym mamy szanse, na dobrą pracę, jeśli ludzie tego nie zrozumieją, to niech nie narzekają, że mają studia, a nie mają pracy.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 16:56.

        Skomentuj


          #5
          Odp: studia, co myslicie?

          otwierasz biznes, bo to popularne i myślisz, że w ten sposób uda Ci się ściągnąć klientów "Bo innym się udało"? Brzmi to trochę naiwnie (nie obraź się za to) zresztą ciekawa jestem jaki biznes otworzysz - własną klinikę spa? Jeśli tak to chyba nie potrzebujesz biznesu bo stać Cię na to by leżeć całymi dniami do góry brzuchem

          Skomentuj


            #6
            Odp: studia, co myslicie?

            studia, zwłaszcza kierunkowe będą dobrym startem w karierę, możesz troszkę poznać biznes, często zajęcia przeprowadzane są z praktykami więc można posłuchać o ich doswiadczeniach, poradach, uwagach. Z doświadczenia powiem,że własny biznes przydaje się przy pracy magisterskiej

            Skomentuj


              #7
              Odp: studia, co myslicie?

              życzę powodzenia!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: studia, co myslicie?

                Jeżeli to lubisz to idź, jeżeli nie to daruj sobie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: studia, co myslicie?

                  Tylko wiesz, czasem jak się studiuje coś, co się lubi to przestaje się to kochać.
                  A na naszych uczelniach... no cóż, co tu dużo mówić, jakiś super poziom nie jest.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: studia, co myslicie?

                    Studia nie zawsze coś dają :O warto pamiętać aby wybierając kierunek zapoznać się z potrzebami rynku na którym wylądujemy oraz brać pod uwage nasze predyspozycje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: studia, co myslicie?

                      ja nie skończyłam :/
                      chciałabym, ale raczej jakieś humanistyczne - nie dla zawodu nawet, a dla frajdy studiowania
                      no, ale dziecko itd... ciężko juz będzie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: studia, co myslicie?

                        Z jednej strony papier zawsze lepiej mieć niż nie mieć, z drugiej mało kto pracuje w zawodzie, ale czasami można znaleźć naprawdę perełki jeśli chodzi o studia. Zobaczcie sobie chociażby ofertę, którą ma Uczelnia Nauk Społecznych szczególnie atrakcyjne wydaje mi się opłata za studia. Miesięcznie 260 zł, więc można zacisnąć pasa i zrobić tym bardziej, że bezpieczeństwo wewnętrzne to kierunek dość poszukiwany ostatnio na rynku pracy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: studia, co myslicie?

                          najlepsze jest połączenie pożytecznego z przyjemnym, więc poszerzanie naszych zainteresowań na studiach to idealne rozwiązanie. jeśli ktoś ma w perspektywie otwarcie własnego biznesu brzmi to jeszcze lepiej

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: studia, co myslicie?

                            Trudno powiedzieć, jest mnóstwo ludzi zadowolonych i rozczarowanych. Po prostu trzeba spróbować, przejśc jeden semestr i wtedy wszystko będzie wiadome.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: studia, co myslicie?

                              O ile myślę, że studia nie zawsze i nie dla każdego są idealnym rozwiązaniem, myślę, że jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką drogę kariery wybrać, warto jednak poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z jakiejś najbliższej nam dziedziny. Może to nas nakieruje na odpowiednią ścieżkę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X