Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-01-2015, 10:32
aniakol aniakol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aniakol.polki.pl

Domyślnie Zabiegi kosmetyczne

Cześć dziewczyny, co myślicie o zabiegach kosmetologii/medycyny estetycznej? Warto sobie robić jakieś botoksy i upiększać ciało?
Pytam, ponieważ niedługo będę miała zabieg w http://www.beautymedica.pl/, a trochę się boję...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-01-2015, 15:12
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109
Domyślnie Odp: Zabiegi kosmetyczne

mysle ze trzeba się akceptować takim jakim się jest choć czasem trudno i dla komfortu psychicznego lepiej coś poprawić, choć nie zawsze poprawki wychodzą na dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2015, 11:47
klamka klamka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
klamka.polki.pl

A znacie może jakieś skuteczne zabiegi antycellulitowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2015, 20:21
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Dla mnie powiększanie ust jest chyba najgorsze co jest Wygląda to sztucznie i każdy widzi różnicę ,żadne botoksy czy operacje Chyba że ktoś naprawdę tego potrzebuje a nie dla jakiegoś widzi mi się
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2015, 20:47
edyt88's Avatar
edyt88 edyt88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
edyt88.polki.pl

Ja też nie jestem zwolenniczką takiego "poprawiania" ciała. Według mnie większość tego typu zabiegów daje bardzo nienaturalne, czasem (niestety) wręcz komiczne efekty. Sztucznie powiększone do niebotycznych rozmiarów usta czy piersi nie pasują po prostu do figur czy rys twarzy. Ja bym się nie zdecydowała na taki zabieg. W ogóle doceniam medycynę estetyczną, ale wyłącznie jeśli chodzi o faktyczne poprawianie komuś życia, np. usuwanie blizn czy żylaków itp. Oczywiście czasem robię sobie różne zabiegi upiększające u kosmetyczki lub sama w domu. Ostatnio nawet kupiłam sobie specjalny sprzęt do mikrodermabrazji Philips i robię ją teraz samodzielnie kiedy tylko mam na to ochotę . Lubię o siebie dbać, ale wszystko w granicach normy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-2015, 22:08
Lolitka77 Lolitka77 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Lolitka77.polki.pl

Jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie subtelnej ingerencji typu depilacja laserowa - http://www.laserglamour.pl/index.php...duet-lodz.html oczywiście każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko podobnie jak samo wyjście z domu, ale jest ono naprawdę niewielkie wystarczy stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2015, 21:36
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

hmmm Ja marzę o zabiegu liftingującym na twarz. Znalazlam nawet salon vicihair.pl w którym chce go zrobić i marzę aby mój partner wykupił mi tam zabieg na dzien kobiet mam nadzieję, ze zna mnie dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2015, 22:47
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

Ja jedyny zabieg jaki robiłam na swoje ciało to rzęsy metodą 1:1 i bardzo żałuję bowiem strasznie zniszczyły mi się moje piękne rzęski. Możliwe, że mam je bardzo wrażliwe.. Nie wiem, ale teraz muszę kupić sobie prędko odżywkę do rzęs bo chcę je odbudować. Ostatnio znalazłam http://www.miralash.pl/ i widziałam, ze ponad 90% osób, które stosowały tę odżywkę widziały poprawę już po 30 dniach!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2015, 18:48
polonia20 polonia20 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
polonia20.polki.pl

Z koleżankami same robimy sobie zabiegi kosmetyczne, dermkosmetyki po dobrej cenie i w dużym wyborze kupujemy w Ziko, mamy tam założoną kartę stałego klienta pożniej wymieniamy punkty na fajne nagrody:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2015, 14:13
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Ja zdecydowałam sie na kwas hialuronowy. Są to zastrzyki. Jak byłam młoda to zarzekałam się,że nie . To nie dla mnie ale kiedy pojawiły sie zmarszczki to zmieniłam zdanie. Jednak zmarszczki nie dodają kobiecie powabu. Zdecydowałam się wybrać do profesjonalnego salonu gdzie zabiegi wykonywane są przez lekarzy. Chodzę w Warszawie tutaj:
http://diamentowysalon.pl/ - zabieg nie jest wbrew pozorom taki bolesny. Da się na pewno wytrzymać. Same efekty bardzo dobre. Zostały idealnie wygładzone bruzdy w okolicy ust. Twarz wygląda o wiele młodziej. No i sam kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania