Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-11-2014, 12:35
elzbieta3 elzbieta3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
elzbieta3.polki.pl

Miasto: Kraków
Domyślnie Odp: Co się dzieje w Warszawie i okolicach?

W Warszawie będą w najbliższy weekend warsztaty w Szkole Rodzenia Super Mama, ktoś się wybiera?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2014, 09:50
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64

Wczoraj byłam z dziećmi na cudnej rewii na lodzie "Disney on Ice ". To było coś niesamowitego..magicznego :-) wróciłam do lat dzieciństwa..do moich ukochanych bajek..powiem wiecej, bawiłam sie chyba lepiej niż moja córka..w dobie internetu i tabletów taka rewia dla dzieci to nic specjalnego..ale dla mnie?! Było mega..program świetny. Dużo efektów specjalnych, piękne stroje, dużo popularnych piosenek..polecam wszystkim i dużym i małym. Genialne przedstawienie!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2015, 13:08
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Cytat:
Napisał macdzia Zobacz post
Wczoraj byłam z dziećmi na cudnej rewii na lodzie "Disney on Ice ". To było coś niesamowitego..magicznego :-) wróciłam do lat dzieciństwa..do moich ukochanych bajek..powiem wiecej, bawiłam sie chyba lepiej niż moja córka..w dobie internetu i tabletów taka rewia dla dzieci to nic specjalnego..ale dla mnie?! Było mega..program świetny. Dużo efektów specjalnych, piękne stroje, dużo popularnych piosenek..polecam wszystkim i dużym i małym. Genialne przedstawienie!!!
Słyszałam dużo samych mega rewelacyjnych pozytywnych recenzji....żałuję, ze w moim mieście nie ma tej niesamowitej rewii Disney on Ice. Moja córa za mała, ale zabrałabym chętnie chrześnicę, tylko kurcze za daleko niestety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2015, 13:19
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Sama chętnie bym obejrzała ta rewie o której pisze Macdzia ale nie mam z kim iść a samej to tak głupio...
A w temacie wątku właśnie siedzę na warsztatach "mama wie"
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2015, 13:42
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał pradip Zobacz post
Sama chętnie bym obejrzała ta rewie o której pisze Macdzia ale nie mam z kim iść a samej to tak głupio...
A w temacie wątku właśnie siedzę na warsztatach "mama wie"
i jak Ci na tych warsztatach pradip? ciekawie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-2015, 10:41
tosiatosia66 tosiatosia66 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tosiatosia66.polki.pl

Cytat:
Napisał macdzia Zobacz post
OOO, nie słyszałam o tym, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wydaje się to bardzo ciekawe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2015, 11:20
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Też bym była tym tematem trochę bardziej zainteresowana
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2015, 13:19
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Hmmm... ja strasznie żałuję, że już lato się kończy. Tak szczerze wam się przyznam, że jak robi się na dworze zimniej to ja tracę chęci na wychodzenie z domu. A jak zobaczę śnieg to już całkiem muszę się zmuszać, żeby na spacer z dziećmi wyjść.

----
http://lulibu.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2015, 11:03
zeberka8 zeberka8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zeberka8.polki.pl

Też tak mam, lekka deprecha wtedy mnie dopada..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-2016, 10:28
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Mieszkańcy Warszawy i okolic 
W dniach 14 i 15 maja staromiejskie piwnice przy ul. Jezuickiej 4 w Warszawie zamienią się w niezwykły świat sensorycznych i muzycznych doznań. Uczestnicy wydarzenia odwiedzą cztery specjalnie wykreowane przestrzenie, których tematem przewodnim będą różne obszary doświadczeń: dotykowych, zapachowych, słuchowych oraz wzrokowych. Wyjątkowa przestrzeń "Sensorycznego Labiryntu Muzycznego" dla dzieci i rodziców zostanie otwarta 80 razy do końca 2016 roku. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
"Sensoryczny Labirynt Muzyczny" to nowatorski projekt artystyczny skierowany zarówno do małych, jak i całkiem dużych odbiorców. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły doświadczać niecodziennych wrażeń poszukując dźwięków tworzonych na żywo przez muzyków ukrytych w labiryntach staromiejskich piwnic. Sensoryczny Labirynt Muzyczny to przestrzeń dla zmysłu dotyku, wzroku, słuchu i zapachu. Bezpieczne i przytulne wnętrza, pełne różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych, muzycznych i dotykowych zapraszają do odkrywania, eksperymentowania, przeżywania... Przenoszą odbiorców w zupełnie inny wymiar - wymiar cudownego spokoju i relaksu, tam, gdzie zatrzymuje się czas.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Muzyka: Gwidon Cybulski, Iza Lamik, Igor Spolski, Jacek Szabrański
Występują: Gwidon Cybulski, Dagmara Bąk, Lena Kowalska, Iza Lamik, Igor Spolski, Jacek Szabrański, Arkadiusz Wrzesień
Scenografia: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Michał Foltak
Realizacja dźwięku: Maciej Adach i Michał Foltak
Spektakl dla widzów w wieku 1-100 lat
Bilety: 45 zł
Spektakl dofinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Premiera:
14-15.05.2016
Miejsce:
Teatr Małego Widza,
ul. Jezuicka 4, Warszawa
tel. 512 622 215

Zapraszamy!
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania