Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imprezy firmowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Imprezy firmowe

    Co myślicie o imprezach firmowych? Czy waszym zdaniem jest to dobry pomysł na integrację? Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, można poznać ludzi z którymi się pracuje. Czekam jednak na wasze opinie na ten temat. Może napiszecie na jakich najlepszych imprezach firmowych byliście.
  •    
       

    #2
    Odp: Imprezy firmowe

    ja uwielbiam imprezy firmowe :-) po pierwsze jest super, po drugie zawsze wybierają nam ciekawe miejsca nie zwykle restauracje tylko naprawde cos oryginalnego a po drugie imprezy firmowe sa za free takze noclegi w super hotelach wyzywienie i atrakcje zwiazane z miejscem sa gratis lubie to

    Skomentuj


      #3
      Odp: Imprezy firmowe

      To zależy z kim się pracuje i w jakiej firmie. Jeśli grupa jest zgrana, dobrze się dogaduje to impreza może być świetną sprawą. Ale ja pamiętam jedną imprezę integracyjną w firmie to była porażka. Grupki się porobiły i obgadywały resztę, starsi faceci podrywali młode asystentki. Kompletna klapa
      Co to są odpylacze ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Imprezy firmowe

        Z doświadczenia wiem, że na imprezach firmowych różne rzeczy się dzieją, zupełnie jak w tym naszym filmie "Impreza integracyjna".
        Po ostatnim kuligu osiem osób do szpitala trafiło. A na jeszcze wcześniejszym dwóch się pobiło i to o sprawy w pracy, że policja wjechała.
        Firmowa impreza jest fajna jeśli ludzie mają zdrowe podejście do siebie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Imprezy firmowe

          Zobaczcie to - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
          Imprezy firmowe wcale nie muszą być tak kosztowne. Wszystko pozostaje kwestią odpowiedniej organizacji. Przede wszystkim - szukajcie. Macie tutaj przykład miejsca w Bieszczadach, które oferuje perfekcyjne warunki właśnie po taka imprezę, z salą konferencyjną za free, z dużymi możliwościami integracji. W miastach czegoś takiego nie znajdziecie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Imprezy firmowe

            Naszą ostatnią imprezę firmową zorganizowała Argentum Event - agencja, która działa na terenie całego kraju i potrafi świetnie dopasować program wieczoru do życzeń i potrzeb przedsiębiorcy. Poleciły nam ją zresztą zadowolone z jej usług znajome firmy, więc myślę, że warto dawać znać dalej, że opłaca się korzystać z jej bogatej oferty

            Skomentuj


              #7
              Odp: Imprezy firmowe

              Fajnie by było gdybym pracowała byłabym na tak w takich imprezach Jeśli grupa jest naprawdę zgrana to tym bardziej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Imprezy firmowe

                Jeśli chodzi o firmowe imprezy integracyjne, to polecam głównie imprezy rajdowe, terenowe, wyjazdy oraz paintaball. Szef wybiera nam co roku jakieś inne miejsce i atrakcje. Mimo, że jest nas ponad 20, to jesteśmy bardzo zgraną paczką

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Imprezy firmowe

                  My raz na jakiś czas wybieramy się właśnie na taką imprezę firmową. Fajna sprawa ponieawż można lepiej się zgrać. Firma nie jest duża ( jest nas raptem 15 osób) - poza tym jest to pewna forma relaksu po pracy. Szczególnie po zamknięciu miesiąca kiedy mamy trochę nerwówki.
                  Ostatnio wybraliśmy się na Nowy Świat do Besuto. Jest to restauracja sushi. Powiem Wam,że bardzo mi się tam podobało.Jedzenie smaczne, pięknie podane. Wstyd się przyznać ale pierwszy raz jadłam sushi . Nie byłam na początku przekonana ale okazało się,że ma zupełnie inny smak niż sądziłam. Pyszne ! Na stronie można sobie przejrzeć ich zestawy: http://www.besuto.pl/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Imprezy firmowe

                    U mnie imprezy firmowe to nudziarstwo. Nigdy na nie nie chodzę
                    Po porodzie znów założę jeansy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Imprezy firmowe

                      a u mnie była tak fajnie dobrana ekipa iz imprezy takie byly fajnie i z przyjemnościa spotykalismy sie w swoim gronie juz po pracy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Imprezy firmowe

                        Imprezki firmowe to fajna sprawa..pod warunkiem bycia fair do najbliższych :-) duzo się słyszy opowieści o zdradach i romansach..i wtedy taki wyjazd moze być ryzykowny:-)
                        ale same w sobie to świetny pomysł..

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Imprezy firmowe

                          Ja też jestem ogromną fanką dobrze zorganizowanych imprez firmowych i nie mogę doczekać się już najbliższej, którą zajęła się agencja www.argentum-event.pl/imprezy-firmowe.htm, bo w zaprzyjaźnionej firmie byli z niej naprawdę bardzo zadowoleni

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Imprezy firmowe

                            Imprezy firmowe, czy też integracyjne świetna sprawa. Szczególnie jak wiąze się z wyjazdem gdzieś. Mój mąż zawsze wraca bardzo zadowolony i pokładami energii do działania.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Imprezy firmowe

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Imprezki firmowe to fajna sprawa..pod warunkiem bycia fair do najbliższych :-) duzo się słyszy opowieści o zdradach i romansach..i wtedy taki wyjazd moze być ryzykowny:-)
                              ale same w sobie to świetny pomysł..
                              Nawet nie kracz Ja męża zawsze puszczam, a jak sie nasłucham o zdradach i romansach wyjazdowych to chyba zmienię zdanie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X