Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie napoje pijecie w upały?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jakie napoje pijecie w upały?

    Składniki

    290 g (2 szkl.) truskawek bez szypułek
    1 szkl. soku pomarańczowego
    225 g jogurtu truskawkowego
    2 szkl. lodu
    1 banan


    Połączyć w blenderze truskawki, sok pomarańczowy, jogurt, lód i banana. Miksować do uzyskania gładkiej masy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jakie napoje pijecie w upały?

      Woda z wyciśniętą cytryna jest wspaniała. Jeszcze gdy ją się schłodzi to cudownie orzeźwia
      firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

      Skomentuj


        #18
        Odp: jakie napoje pijecie w upały?

        Napisane przez naczasie Pokaż wiadomość
        Woda z wyciśniętą cytryna jest wspaniała. Jeszcze gdy ją się schłodzi to cudownie orzeźwia
        Ja też najbardziej lubię wodą z wyciśniętą cytryną lub z wkrojonymi plasterkami cytryne a do tego jeszcze świeża mięta mniam

        Skomentuj


          #19
          Odp: jakie napoje pijecie w upały?

          dla mnie na upał najlepsza jest ciepła herbata, napar z mięty lub pokrzywy na ciepło, woda niegazowana czysta lub woda niegazowana źródlana lub mineralna z cytryną/limonką i miętą Nie ma nic lepszego od tych zestawów. Oczywiście wszystko bez cukru i miodu.

          Skomentuj


            #20
            Odp: jakie napoje pijecie w upały?

            Wodę niegazowaną i to taką w pokojowej temperaturze. Do tego czasem dodaję mięte i plasterki cytryny lub pomarańcza

            Skomentuj


              #21
              Odp: jakie napoje pijecie w upały?

              Przede wszystkim wodę niegazowaną lub wodę z cytryną czy limonką. Robię też soki domowej roboty, bez dodatku cukru.

              Skomentuj


                #22
                Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                Ja latem gotuję też kompoty ze świeżych owoców. Wiśnie, jabłka, śliwki truskawki. Są zdrowe gaszą pragnienie i tylko latem tak dobrze smakują

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                  Ja zarówno latem jak i zimą bardzo lubię pić herbatę. Latem jednak piję mrożoną herbatę, a zimą gorącą. Nie ograniczam się do jednego rodzaju herbaty i lubię próbować różnych smaków, rodzajów, ale ograniczam się do jednej marki herbaty, a mianowicie Herbapol. Ich produkty możecie podejrzeć tu http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/herbaty . Kupuje właśnie taką a nie inną herbatę, bo ufam tej marce, nigdy się na nich nie zawiodłam i zawsze kupowałam herbatę, która charakteryzowała się bardzo wysoką jakością.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                    Ja tylko wodę. Czasem piwo ale to w weekendy.
                    badania genetyczne na raka

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                      Ja ciepłą herbatę z morwy białej jak każdego dnia. Wbrew pozorom w upały najlepiej gasi pragnienie ciepła herbata właśnie. A poza tym niegazowaną wodę i wieczorem (zwykle) porządnie schlodzony cydr prosto z lodówki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                        To prawda, ale nie mogę się przemóc, aby pić gorącą herbatę przy 30 stopniach. Cydr kiedyś bardzo mi smakował, po ciąży jakoś dużo mniej. Bardzo lubię radlery smakowe, warka wypuściła bezalkoholowe cytrynowe, pycha.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                          Ja przed ciążą odkryłam cydry właśnie w upały. W ciąży nie piłam rzecz jasna. Później karmiłam i dalej nie piłam oczywiście, ale w wakacje tamte już miałam taką ochotę na łyk cydru, że nawet kupiłam sobie raz butelkę... Ale poczekała aż skończę karmić czyli kilka miesięcy. Smakuje mi równie dobrze jak kiedyś.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                            Ja przed ciążą odkryłam cydry właśnie w upały. W ciąży nie piłam rzecz jasna. Później karmiłam i dalej nie piłam oczywiście, ale w wakacje tamte już miałam taką ochotę na łyk cydru, że nawet kupiłam sobie raz butelkę... Ale poczekała aż skończę karmić czyli kilka miesięcy. Smakuje mi równie dobrze jak kiedyś.
                            Kiedyś w sklepiku osiedlowym pan miał cydr gruszkowy, nalewany z nalewaka do butelek. Był pyszny, ale od tego czasu nigdzie takowego nie spotkałam i dodatkowo, żeby był równie smaczny

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                              muszę przyznać że cydru to ja chyba jeszcze nie piłam co do upałów to ja gaszę pragnienie kefirem lub też maślanką i oczywiście wodą bo bez wody nie da się wytrzymać w te upały

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: jakie napoje pijecie w upały?

                                Dziecko jeżeli od małego nie jest nauczone do picia wody to niestety pić jej nie będzie. Dlatego trzeba znaleźć dla nich inny , dobry zamiennik. Przy moich poszukiwaniach trafiłem na http://www.rokofun.pl/ . U nas córka bardzo te napoje lubi, jest duży wybór smaków i ma witaminy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X