Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

puchnięcie nóg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    puchnięcie nóg

    Dziewczyny masakrycznie mi nogi puchną, zaczęłam ciągle w spodniach chodzić bo to wygląda koszmarnie pomocy co roibć?
  •    
       

    #2
    Odp: puchnięcie nóg

    A nie myślałaś o wybraniu się do specjalisty? Klinika Flebologii ma super fachowców, można u nich zrobić usg doppler i też w razie potrzeby są zabiegi laserowe. Jeśli nogi często puchną to może coś niedobrego się dziać z żyłami.

    Skomentuj


      #3
      Odp: puchnięcie nóg

      Picie wody pomaga? Ostatnio też ciągle zmagam się z tym problemem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: puchnięcie nóg

        W lecie to nogi niestety lubią puchnąć, a na pewno takie spuchnięte nogi dobrze nie wyglądają, możesz sprobować z maxi3vena, ona ma hesperydynę która działa przeciwobrzękowo, nogi nie będą ci tak puchły, będzie lepsze krążenie i też żyły się wzmocnią, ja teraz w lecie mam w planach brać przez lipiec i sierpień na penwo

        Skomentuj


          #5
          Odp: puchnięcie nóg

          Kupiłam sobie te tabletki maxi3vena, uratowały mnie w podróży, dużo jeździliśmy ostatnio i chyba bym oszalała, bo w aucie pół dnia spędzałam, dzięki tabletkom nie było tak źle nawet mnie nogi jakoś specjalnie nie bolały ani nie puchły

          Skomentuj


            #6
            Odp: puchnięcie nóg

            Mi bardzo skutecznie pomaga ten żel xxx troxerutin-zel- Szczególnie latem nie wyobrażam sobie by nie miec go w domu. Stosuję też sól BINGOSPA, przeciw opuchnięciom i obrzękom. Po powrocie do domu lubię sobie zrobić kąpiel stóp z dodatkiem tej soli a potem nałożyć żel. To niedrogie rzeczy a przynoszą ulgę zmęczonym nogom.
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:12. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X