Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

    Hej wszystkim. Dzieci odchowane a ja zdecydowałam się wybrać znów na stusia magistra z zarządzania juz mam i teraz nie mam pomysłu na to co dalej. Możecie polecić jakieś dobre uczelnie i ciekawe kierunki podyplomowe dla osoby po zarządzaniu ?
  •    
       

    #2
    Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

    Napisane przez vicky09
    hmmm dama13 a może zarządzanie prawem medycznym ? Myślę, ze to bardzo przyszłościowy kierunek. Jesli chodzi o uczelnie to polecam np Mazowiecką Uczelnie Medyczną sama skończyłam te studia ( fizjoterapia) i wspominam szkołe bardzo pozytywnie.
    fajna opcja, o tym nie pomysłałam już lece na ich stronę i poczytam więcej na ten temat. Musze jeszcze zrobić research jak to wygląda obecnie na rynku pracy i może faktycznie bym się zdecydowała

    Skomentuj


      #3
      Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

      ja studiuje teraz na Mum-ie na 2 roku pielęgniarstwa ( studia licencjackie). Jak tylko obronie dyplom to na pewno zostaje tu od razu na magisterce bo w tym roku ruszają studia II stpnia ogólnie uczelnia trzyma poziom, wykładcowcy mają dużą wiedzę, doświadczenie i cerpliwość do studentów

      Skomentuj


        #4
        Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

        Niezależnie od tego, jakie miasto się wybierze, kwestia studiów podyplomowych powinna być podyktowane tym, co nas rzeczywiście interesuje i co ważniejsze, co przyda nam się w zawodzie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

          glza super, że się odezwałaś zawsze to kolejne potiwrdzenie, ze uczelnia jest okej papiery na pewno bede skłądac i potem pozostaje już tylko czekać na pazdziernik

          Skomentuj


            #6
            Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

            Co myślicie o uczelni WSB? Znalazłam u nich interesujący mnie kierunek, informatykę śledczą. Brzmi bardzo ciekawie, bardziej myślę o tym kierunku żeby poszerzyć własne zainteresowania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

              nie ma sprawy Myślę, ze to dobra decyzja i będziesz zadowolona z pferty MUM, świetna uczelnia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

                Napisane przez bertia Pokaż wiadomość
                Co myślicie o uczelni WSB? Znalazłam u nich interesujący mnie kierunek, informatykę śledczą. Brzmi bardzo ciekawie, bardziej myślę o tym kierunku żeby poszerzyć własne zainteresowania.
                Dzień dobry Bertio,
                Informatyka śledcza to obecnie kierunek na czasie, można wiele dowiedzieć się o bezpieczeństwie w sieci, zapobieganiu cyberprzestępczości oraz jej wykrywaniu. Wykładowcami są osoby z bogatym doświadczeniem praktycznym, można spotkać się z osobami z instytucji śledczych, a same zajęcia w większości prowadzone są w formie praktycznej. A zapisując się do końca czerwca możesz liczyć na zniżki w czesnym i opłacie wpisowej. Ze szczegółami możesz zapoznać się na naszej stronie: https://www.wsb.pl/studia-i-szkoleni...ia-podyplomowe

                W razie pytań służę pomocą.
                Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
                ___________________________
                Online Ekspert WSB

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

                  Ciekawy kierunek ta informatyka śledcza, do kiedy trzeba się ewentualnie decydować ostatecznie jakbym się chciała zapisać?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: studia podyplomowe w Warszawie. Gdzie i jakie ?

                    Ukończenie studiów podyplomowych może być dużym atutem. Wszystko wskazuje na to, że rośnie zainteresowanie studiami podyplomowymi oferowanymi przez polskie uczelnie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę: www.studiapodyplomie.pl poświęconą studiom podyplomowym prowadzonym przez uczelnie w Polsce.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X