Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prośba o głosiki - wątek zbiorczy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Olcia prosi o głosik

    za głosiki z góry dziękujemy Alek na Maderze to te teraz? aktualne? wogóle super zdjęcia-fajnie wyglądacie
    Last edited by koliberek71; 26-04-2013, 20:03.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Olcia prosi o głosik

      zagłosowane :*

      Skomentuj


        Odp: Olcia prosi o głosik

        Dzięki cioteczka my też ale po 1punkcie nam liczy


        Skomentuj


          Odp: Olcia prosi o głosik

          Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
          Dzięki cioteczka my też ale po 1punkcie nam liczy
          A glosujesz z zalogowanego?



          Skomentuj


            Odp: Olcia prosi o głosik

            Tak


            Skomentuj


              Odp: Olcia prosi o głosik

              Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
              Tak
              To w takim razie nie rozumiem tego. Mi zawsze nalicza 3 punkty.



              Skomentuj


                Odp: Olcia prosi o głosik

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                zagłosowane :*
                Dzięki :* Nowy konkurs http://ebobas.pl/konkursy/czytaj/72 . Nie trzeba być teraz w ciąży...



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Olcia prosi o głosik

                  jak sie zalogujesz to Ci po 3pkt naliczy

                  Skomentuj


                    Odp: Olcia prosi o głosik

                    Właśnie o to chodzi ze jestem zalogowana ale głosuje z komórki i liczy po 1 ,raz mozna 2 x w ciagu dnia co 12 h a raz tylko co 24- jakieś przekręty
                    Last edited by koliberek71; 28-04-2013, 12:14.


                    Skomentuj


                      Odp: Olcia prosi o głosik

                      Dziwne,że udało się Tobie zagłosować 2 razy w ciągu dnia :O To coś nie tak u nich jest.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Olcia prosi o głosik

                        rano na spacerku z Olką z komórki a wieczorkiem z kompa a jak Grzeniu chciał ze swojego kompa to mu pisało ze nie moze oddać glosu i zeby spróbował pózniej? mówie wam to jest przekręt jakiś, ale głosuje dokonca konkursu.
                        Mam ochotę na konkurs Jogobelli ale tam tez trzeba głosować.


                        Skomentuj


                          Odp: Olcia prosi o głosik

                          Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                          rano na spacerku z Olką z komórki a wieczorkiem z kompa a jak Grzeniu chciał ze swojego kompa to mu pisało ze nie moze oddać glosu i zeby spróbował pózniej? mówie wam to jest przekręt jakiś, ale głosuje dokonca konkursu.
                          Mam ochotę na konkurs Jogobelli ale tam tez trzeba głosować.
                          Próbuj Koliberek w Jogobelli! Ja generalnie biorę udział w konkursach gdzie w końcowym etapie zwycięzców wybiera komisja konkursowa.
                          A jeżeli liczy się tylko ilość głosów to w ogóle nie zawracam sobie tym głowy,bo faktycznie ludzie za bardzo kombinują tutaj.



                          Skomentuj


                            Konkurs sms-owy

                            Bardzo,bardzo,bardzo prosimy o wsparcie w głosikach...
                            Zakwalifikowałyśmy się do półfinału
                            Tylko,że tutaj trzeba wysyłać sms-ki a wiem,że w takich konkursach trudno o głosy. Nawet jak jedna osoba na 100 nam pomoże będę BARDZO wdzięczna

                            Trzeba wysłać sms-a/ski o treści: sonda nsb 84 pod nr 72480 (koszt sms-a 2,46 PLN).
                            Tutaj zdjęcie konkursowe do wglądu http://naszesmyki.wix.com/konkurs#!Z...c8et/image222h

                            Dziękujemy!!!! Jakby co to ja chętnie pomogę w Waszych konkursach i odklikam co zechcecie



                            Skomentuj


                              Odp: Olcia prosi o głosik

                              Narazie twardo zbieramy kubki już mam 13 do 9 maja jeszcze mamy czas tylko to głosowanie....a co tam może być fajna zabawa. Agibee ja w smsikach Cię nie wespre bo mam abonament i sms premium czyli wszystkie poza pakietem nie wliczając się w taryfę,tak że wybacz kochana mąż mnie tak uszczesliwil że do radia zet nawet nie mogę dzwonić


                              Skomentuj


                                Odp: Olcia prosi o głosik

                                Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                                Narazie twardo zbieramy kubki już mam 13 do 9 maja jeszcze mamy czas tylko to głosowanie....a co tam może być fajna zabawa. Agibee ja w smsikach Cię nie wespre bo mam abonament i sms premium czyli wszystkie poza pakietem nie wliczając się w taryfę,tak że wybacz kochana mąż mnie tak uszczesliwil że do radia zet nawet nie mogę dzwonić
                                Nie szkodzi Koliberek

                                Bardzo,bardzo,bardzo prosimy o wsparcie w głosikach...
                                Zakwalifikowałyśmy się do półfinału
                                Tylko,że tutaj trzeba wysyłać sms-ki a wiem,że w takich konkursach trudno o głosy. Nawet jak jedna osoba na 100 nam pomoże będę BARDZO wdzięczna

                                Trzeba wysłać sms-a/ski o treści: sonda nsb 84 pod nr 72480 (koszt sms-a 2,46 PLN).
                                Tutaj zdjęcie konkursowe do wglądu http://naszesmyki.wix.com/konkurs#!Z...c8et/image222h

                                Dziękujemy!!!! Jakby co to ja chętnie pomogę w Waszych konkursach i odklikam co zechcecie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X