Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-05-2019, 17:36
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na własny biznes.

Normalna sprawa, jeśli nie posiadacie pomysłu, to nie będziecie w stanie skutecznie rozwijać Waszego biznesu. Skoro mówimy o transporcie, to powinniście zajrzeć do xxxxx To oprogramowanie pozwala na bieżąco monitorować położenie każdego pojazdu.

Ostatnio edytowane przez disne : 22-06-2020 o 23:03. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2019, 15:39
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Najgorzej jak wiesz że chcesz coś swojego otworzyć a nie wiesz co. Najlepsze biznesy powstają z przypadku, nadarzającej się okazji Ja tak postawnowiłam otworzyć salon kosmetyczny. Znalazłam już na stronie xxxxx odpowiednie wyposazenie do takich miejsc. Sprawdźcie sobie ich ofertę także jeżeli planujecie otwarcie salonu fryzjerskiego.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 16:01
Nito1 Nito1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Nito1.polki.pl

produkcja mebli na zamówienie to biznes, który nie upadnie. Ludzie wciąż zmieniaja meble lub meblują nowe mieszkania i domy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-2019, 12:42
makiel makiel jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
makiel.polki.pl

Chyba jednak każdy powinien mieć swój własny pomysł na biznes. Jeśli ma marzenie aby założyć firmę to powinien spróbować je spełnić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2019, 12:32
zadroznawanda zadroznawanda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zadroznawanda.polki.pl

trzeba też wszystko logistycznie rozplanować, najlepiej skierować takie tematy profesjonalistom. Mój mąż zaczął prowadzić własną hurtownie i załatwiał wszystko z firmą [xxxx darlog.pl]dalog i praca od razu jest łatwiejsza i bardziej zoorganizowana

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2019, 13:42
MartinBic MartinBic jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MartinBic.polki.pl

Moze sklep internetowy?? z dobrym pozycjonowaniem to sie moze udac, poszukaj tylko dobrej firmy do tego typu xxxx

Ostatnio edytowane przez disne : 22-06-2020 o 23:04. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 12:54
aleksa36 aleksa36 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aleksa36.polki.pl

Ja prowadzę gabinet kosmetyczny. Szukałam firmy, która pozwoli mi pozyskać środki na rozwój mojej działalności. Czasem można natrafić na instytucje, które już na wstępie pobierają opłaty za pisane projekty Jednak natrafiłam na xxxxx Firma okazał się super rzetelna i co istotne, ma duże doświadczenie w pozyskaniu środków unijnych. Polecam

Ostatnio edytowane przez disne : 22-06-2020 o 23:05. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2019, 19:01
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Dzisiaj jest niesamowicie wiele dróg ku temu, by się rozwijać. Najważniejsze jest to, by obrać taką, w której będziecie czuli się dobrze. Nie zapominajcie o inwestowaniu w odpowiednie narzędzia. Dzięki takim oprogramowaniom jak xxx już dziś możecie znacznie zwiększyć potencjał Waszej firmy spedycyjnej. Warto dokładnie sprawdzić ten temat.

Ostatnio edytowane przez disne : 22-06-2020 o 23:06. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2019, 19:22
MariolaKrawiec MariolaKrawiec jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MariolaKrawiec.polki.pl

Prowadzenie wlasnego biznesu moze byc dla wiekszosci osob dosc duzym wyzwaniem. Jednak lata pracy na etat daja to poczucie bezpieczenstwa i komfortu. Z drugiej strony nie mozna przeciez cale zycie pracowac na czyis sukces, prawda? Jest w sieci kilka dobrych for internetowych na ktorych mozemy wyczytac wiele porad na temat tego jak znalezc odpowiedni pomysl. Oczywiscie duza role odgrywaja tutaj takie czynniki jak pieniadze czy nasza lokalizacja. Dobrze jest przeprowadzic wczesniej badanie rynku pod katem tego na co jest aktualnie zapotrzebowanie. Znajomy swego czasu wypatrzyl dosc duze projekty iwnestycyjne wiec postanowil zalozyc firme trudniaca sie w branzy z wykorzystaniem takiego sprzetu - xxxx Po kilku miesiacach zaczal wychodzi na plus, takze dla chcacego - nic trudnego jak to mowia.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-2019, 11:20
RyszardiniO RyszardiniO jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
RyszardiniO.polki.pl

Od jakiegoś czasu chodził za mną pewien, dość szalony pomysł. Cały czas myślałem o tym, żeby założyć swój własny biznes. Jednak nie chodziło mi o jakąś wielką firmę, a wręcz przeciwnie - mały warsztat. Udało mi się to zrealizować i teraz szukam odpowiedniego sprzętu jak mała tokarka do metalu xxxxx. Myślę, że takie coś jest niezbędne w każdym warsztacie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania