Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-05-2019, 11:28
pola_267's Avatar
pola_267 pola_267 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pola_267.polki.pl

Miasto: Rzeszów
Domyślnie Odp: Aranżacja tarasu-pomocy!

Co do tarasu to polecam kupić pod donice dobre podstawki, u mnie był problem ze śladami po donicach z kwiatami. Teraz sobie też brzoskwinie miniaturową na https://www.podkarpackiesady.pl/ zamówiłam i będę ją w pojemniku na tarasie trzymać. Mam nadzieję, że doczekam się kwiatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2019, 13:06
3Mili4 3Mili4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
3Mili4.polki.pl

Akurat u mnie powoli ogród zaczyna nabierać kształtów, więc mogę zacząć rozglądać się za jakimiś ładnymi meblami ogrodowymi. Budżet mam spory więc na pewno jakieś plastikowe krzesła i stoły odpadają. Najlepsze było by drewno, no ale takie rzeczy raczej są robione na zamówienie, a nie chce długo czekać. Ostatnio w markecie budowlanym widziałem ładny zestaw o nazwie "NAC Happy Garden Zestaw mebli ogrodowych Mocca". Jeszcze porozmawiam z ogrodnikami z firmy Ponadczasowe Ogrody (http://ponadczasowe-ogrody.pl/), która zajęła się projektowaniem i zakładaniem ogrodu i może coś nam doradzą w sprawie aranżacji ogrodu i tarasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2019, 23:49
zawrotka zawrotka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zawrotka.polki.pl

Przede wszystkim Pinterest, Stylowi i Instagram Ale podstawa to zadaszenie tarasu. Markizy, pergole, parasole itd jest w czym wybierać. U mnie na tarasie pergola robi extra robotę + światełka, mebelki z Alegro z poduszkami, kwiaty i zioła i jest bajka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2019, 15:24
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

A jakie macie okna i drzwi przesuwane na tarasie? Bo szukam dobrego producenta i nie wiem gdzie zamówić. Znajoma mi podesłała stronę https://okna-internorm.pl/ i mówiła że od nich zamawiała rok temu i jest zadowolona z okien, są energooszczędne a firma na fajną obsługę klienta. Może z nich skorzystam, macie jeszcze jakieś propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2019, 14:40
janekw's Avatar
janekw janekw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
janekw.polki.pl

Na pewno musisz się zaopatrzyć w piękne kwiaty. Zajrzyj sobie tutaj kwiaty z dowozem . Ja korzystam systematycznie i nigdy nie było jeszcze z tym problemów.
Nieprzeczytane 10-07-2019, 11:42
bluesky6 bluesky6 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bluesky6.polki.pl

Miasto: Warszawa

Taras, to także elementy zielone, o której, jak wiadomo, warto zadbać. Dlatego, jeśli nie wiesz w jaki sposób zadziałać i jak utrzymać je w dobrej kondycji, zajrzyj na https://florovit.pl/hobby/produkty/f...zy-granulowany i poznaj ekologiczny nawóz kurzy, który może zmienić Twoje rośliny
Nieprzeczytane 19-07-2019, 14:05
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

A może warto skorzystać z pomocy specjalisty. Na pewno architekci Warszawa mają wiele pomysłów na zaaranżowanie takiego tarasu. Coraz więcej osób decyduje się korzystać z takich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania