Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-06-2019, 07:12
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Ja bardzo lubię śledzić trendy i ubierać się modnie. Dlatego często zaglądam na różne blogi. Gdybyście szukały inspiracji obuwniczych to odsyłam do strony http://buty-sklep.com.pl/. Zawsze znajdę tam jakieś ciekawostki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:16
kajka83 kajka83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajka83.polki.pl

Zdecydowanie wygoda. Dlatego często noszę sukienki sporowe. Takie https://blog.papilion.pl/sukienki-sp...wygodne-fasony fasony bardzo lubię. Dla mnie sukienki sportowe dla kobiet to strzał w 10.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:33
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Dla mnie najwygodniejsze są swetry plus size. Takie https://plussizefashion.pl/modne-swe...s-size-na-zime modele bardzo lubię.Teraz dostępne są swetry plus size – różne fasony i można wybrać coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:55
walerka32 walerka32 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Według mnie koszule plus size we wzory w stylizacjach na co dzień i do pracy się sprawdzą. Lubię modele jak tu https://plussizefashion.pl/koszule-plus-size są świetne. Każda dobra hurtownia odzieży ma takie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 10:18
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Ja zdecydowanie stawiam na wygodę. Chociaż w szafie mam sporo koszule męskie w kratę nigdy nie wiadomo kiedy będę potrzebował eleganckiego ubioru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 10:46
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Według mnie, można wyglądać modnie i przy okazji czuć się wygodnie. Myślę, że idealnie na tę pogodę sprawdzą się baleriny. Przykładowe propozycje możecie znaleźć tutaj: https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...ny-damskie-102. Z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie, ponieważ wybór jest naprawdę ogromny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2019, 07:29
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Wygoda w trakcie joggingu, który uprawiam co rano jest bardzo istotna. Póki się nie wkręciłam, nie zwracałam na to uwagi. Zakupiłam ostatnio świetne Bluzy damskie na Ceneo , które sprawiają, że moje ciało oddycha, ale jednocześnie szybciej spalam kalorie podczas wysiłku. Do tego wciągam swoje ulubione dresy, buty do biegania i jestem gotowa rozpocząć dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 10:07
Gosiik Gosiik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gosiik.polki.pl

Kto powiedział, że to, co jest w trendach musi być niewygodne? Według mnie można to połączyć. Ja znalazłam ostatnio perełki w sklepie, który sprzedawał odzież damska włoska i nie dość, że wszystkie materiały są mięciutkie i wygodne, to ubrania mają naprawdę ciekawe fasony. Ja skompletowałam już swoją garderobę na jesień i nie mogę się doczekać, aż założę te miękkie sweterki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 13:45
moon34 moon34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moon34.polki.pl

Miasto: Grudziądz

gdzieś po środku. Wychodze na pół elegancko, czyli biorę rzeczy wygodne i dodaje modne dodatki. :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 16:18
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

To chyba zależy od miejsca gdzie jesteśmy i od sytuacji. Polecam zajrzeć do sklepu https://ubierzsie.com/ bardzo często właśnie tam zamawiam ubrania, sklep posiada bardzo duży wybór markowej odzież w dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania