Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    I bardzo dziękuję Lady bzyk :-) nawet nie wiesz jak chciałam ją wygrać :-)))) a Twoje zdjęcie mimo, że mało profesjonalne to mega pozytywne i zakręcone..było wśród moich faworytów bo jest inne niż wszystkie :-) Gratuluję! Zdradź jeszcze gdzie można kupić takie smocze wdzianko bo jest genialne?
    Pozdrawiam :-*
    Macdzia ja smoka i królika kupiłam w Primark w Holandii, tam mieszka mój mąż i często go odwiedzam
    Nie wiem, mamy Primark w Polsce?
    Tam jest mnóstwo takich pozytywnych piżamek, koszt 17 euro, to wychodzi jakieś 70 zł ale są tak super, ciepłe i pozytywne, że je po prostu uwielbiam. Czasem jak goście z wieczora przyjdą, to mają ubaw jak taki smok czy królik serwuje im smakołyczki :P
    Na allegro raz widziałam, ale za 120 złociszy

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

      Ten sklep jest też w anglii z tego co kojarzę..zapytam cioteczki to może popatrzy mi za takimi piżamkami..są genialne :-)))
      A mąż za pracą pewnie wyjechał...ucieszy się z Waszej wygranej :-) obyście jak najszybciej zamieszkali razem, tego Wam życzę :-)))

      Skomentuj


        #78
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
        Ten sklep jest też w anglii z tego co kojarzę..zapytam cioteczki to może popatrzy mi za takimi piżamkami..są genialne :-)))
        A mąż za pracą pewnie wyjechał...ucieszy się z Waszej wygranej :-) obyście jak najszybciej zamieszkali razem, tego Wam życzę :-)))
        Dokładnie, ja jestem bezrobotna, w Polsce jest jak jest a dziecko ma się pojawić za niedługo, mam nadzieję, że nie wcześniej niż przed Walentynkami, ale to już nie ode mnie zależy, i trzeba było zarobić.
        Dlatego gram w konkursach, bo wiadomo, wszystko takie drogie więc jak się coś wygra dla dziecka, to cieszy podwójnie!

        Jedno co bardzo boli, taki czas, kiedy powinnam się cieszyć z mężem, ja siedzę sama i tęsknie, nie raz płacząc, że teraz kiedy powinien być ze mną, pracuje tak daleko, by mieć na chleb, bo Polska nie zapewnia tej stabilizacji i pewności swoim obywatelom, tylko zmusza młode małżeństwa do rozdzielenia...

        Przepraszam za topoff.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

          Napisane przez ramol1 Pokaż wiadomość
          Termin porodu mam na jutro, wiec chyba nie zdaze juz
          Myślę że zdążysz, a zawsze możesz zrobić jakieś fajne zdjęcie na porodówce.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

            macdzia- marzenia się spełniają! i te twoje ulubione słonie!!!Niech przyniosą wam szczęście i szczęśliwe rozwiązanie!
            ramol1-łap aparat- jeszcze zdążysz. Termin porodu jeszcze nie przesądza o samym porodzie

            Skomentuj


              #81
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

              Ramol - ja też mam termin na jutro wg usg i właśnie wysłałam zdjęcie na brzuszek styczniowy, więc spokojnie Ty też jeszcze zdążysz
              Trzymam kciuki i powodzenia!

              Skomentuj


                #82
                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                Dokładnie, ja jestem bezrobotna, w Polsce jest jak jest a dziecko ma się pojawić za niedługo, mam nadzieję, że nie wcześniej niż przed Walentynkami, ale to już nie ode mnie zależy, i trzeba było zarobić.
                Dlatego gram w konkursach, bo wiadomo, wszystko takie drogie więc jak się coś wygra dla dziecka, to cieszy podwójnie!

                Jedno co bardzo boli, taki czas, kiedy powinnam się cieszyć z mężem, ja siedzę sama i tęsknie, nie raz płacząc, że teraz kiedy powinien być ze mną, pracuje tak daleko, by mieć na chleb, bo Polska nie zapewnia tej stabilizacji i pewności swoim obywatelom, tylko zmusza młode małżeństwa do rozdzielenia...

                Przepraszam za topoff.
                Trzymaj się Lady Bzyk !!! Trzymam za Was kciuki !!! Niestety Polska nie jest idealnym Państwem i wiele osób przez to cierpi..mam nadzieję, że wszystko się Wam jakoś ułoży i w końcu będziecie razem na stałe :-) Życzę Ci tego z całego serca !!! Oby jak najszybciej..

                A konkursy fajna sprawa..zawsze to jakaś oszczędność jak się coś wygra..a jak to cieszy :-)))

                I raz jeszcze dziękuje za tę pościel :-))

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                  Napisane przez ewciak-111 Pokaż wiadomość
                  macdzia- marzenia się spełniają! i te twoje ulubione słonie!!!Niech przyniosą wam szczęście i szczęśliwe rozwiązanie!
                  ramol1-łap aparat- jeszcze zdążysz. Termin porodu jeszcze nie przesądza o samym porodzie
                  Bardzo dziękujemy :-))))

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                    gratuluję wygranej Widać marzenia się spełniają

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                      Dobrze, czy podsumujmy Wasze wybory:

                      Ladybzyk: Cotton Ball Lights + smoczek
                      niutaa: Szumiś
                      mcdzia: pościel

                      Nadal nie odezwały się oliwka 77 i ebrzoza, napiszemy do nich jeszcze prv, zgodnie z regulaminem

                      miłego dnia!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                        Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na paczuszkę :-) ps. mam nadzieję, że osoba od wyników ma się lepiej..:-)

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                          witam, mam pytanie czy edycja styczniowa konkursu ruszyła czy konkurs już się skończył- bo na stronie nie mogę się doszukać informacji?

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                            Ruszyła styczniowa edycja:

                            http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9968

                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                              Życzę Wszystkim Powodzenia!
                              3mam kciuki

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                                Witam, kiedy rusza edycja lutowa?
                                Rodzę za 5-4 dni i chciałabym zdążyć jeszcze cyknąć foteczkę jakąś śmieszną

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X