Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam wszystkie

    mnie drugi dzień męczy migrena, dziś jest duuużo lepiej bo wczoraj to prawie nie żyłam
    Lena rwie się do siadania że hej, w gondoli się dźwiga wiec muszę pomyśleć o wsadzeniu jej w spacerową część
    no i wszystko gryzie, wczoraj ładnie siedziała w wózku to musiała się do brzegu dossać
    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      ja to sie zmoja asia 15 lat nie widzialam,bo ona do stanow wyjechala w 3 klasie jak bylismy wiec teraz przyleciala na 5 tryg wiec trzeba korzystac,hehehehe potem to tylko weekendy pozostaja

      sikornik
      rzymskie rolety to masz na mysli te bambusowe????

      Skomentuj


        rzymskie to są z materiału i one jak się zwijają to tak warstwowo hmm jakby to wytłumaczyć, ze takie falbanki się robią
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          o takie: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...num=7&ct=image
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            ankasos witaj,aha dzieki

            dobra laski spadam sprzatać, bo sie jeszcze pan Robert rozmysli i nie pojde na drineczka hehehehehe

            Skomentuj


              takie mniej więcej wyglądają rolety rzymskie:
              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...13801600d.html

              Skomentuj


                mój już nie chce na bujaczku, na macie też jest źle tylko na kolanach - siedzieć!!!
                jest dziś nieznośny i nic nie je tylko herbatę toleruje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej
                  Amelka wczoraj padła o 22 a ja razem z nią poszłam spać w opakowaniu a o 4 się przebrałam w piżamę byłam padnięta.

                  Teraz niunia wcina nektarynkę , i tu się pochwalę kolejne słowo do kolekcji:ge ge -tak robi gąska

                  Zaraz przeczytam co pisałyście

                  aha dziś robię pierwszy raz barszcz-zawsze robiła Mama i niewiem ile octu ,cukru a jak wyjdzie nie dobra?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Witam!
                    Moje zdiecko stało się dzieckiem butelkowym. Przez to dokarmianie całkowicie zrezygnowął z piersi, aja się już nie upieram by go piersią karmić gdyż i tak muszę podawać butle. Trochę mi smutno i mam wyrzuty sumienia. No cóż chciałam dobrze.
                    Plus jest taki, że teraz moja kochana sikorka musi mi dać tą beczke piwa, która u niej wygrałam =P
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Colorka ja robię barszcz w trzy litrowym garnku i daję przed burakami 2-3 łyżki octu. a cukier później dodasz do smaku dasz radę! haha
                      sikornik Asia też nieznośna jest teraz. obudziła się i płacze. a do niejedzenia już się przyzwyczaiłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                        Plus jest taki, że teraz moja kochana sikorka musi mi dać tą beczke piwa, która u niej wygrałam =P
                        ale wypijemy razem
                        jakie mleczko mu dajesz teraz?

                        Skomentuj


                          Jasne, ze razem wypijemy, tylko pamietaj w czerwona kokarde ta beczke zapakowac.
                          A daje mu Bebiko.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            Colorka ja robię barszcz w trzy litrowym garnku i daję przed burakami 2-3 łyżki octu. a cukier później dodasz do smaku dasz radę! haha
                            sikornik Asia też nieznośna jest teraz. obudziła się i płacze. a do niejedzenia już się przyzwyczaiłam.
                            U nas zawsze Mama robiła i doprawiała , dlatego ja nigdy jeszcze niemiałam okazji
                            Ide robic obiadzio
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Colorka nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie i mama i ja zawsze dużo czosnku dodajemy, tzn 3-4 ząbki i wtedy ten barszcz jest ostry ale my akurat lubimy takie pikantne potrawy.

                              Skomentuj


                                diabelecke i ile Fabian zjada na dobę tego mleka?
                                i co ze szczepieniami, musi przybrać żeby iść?

                                a kokarda będzie, nie bój żaby

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X