Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jeny ale ona by miała ze mną przekichane Weź ją olej nie rób dla niej nic, sama ma rączki i może sobie zrobić coś do jedzenia jeśli jest głodna, a co dopiero jak Ty jej robisz i jeszcze musisz wszystko za nią sprzątać No chyba nerwicy bym dostała

    Skomentuj

    •    
         

      Zmykam dziewczynki, bo niedługo mój syn wraca, a potem tata ze swoją żoną wpadają na obiad. Idę zrobić ostatni obchód po mieszkanku, czy nie leży gdzieś coś kompromitującego




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
        Idę zrobić ostatni obchód po mieszkanku, czy nie leży gdzieś coś kompromitującego
        Oooo ale to zabrzmiało hehe

        Skomentuj


          czesc sikorko moja kochana, stesknilas sie troche za mna ? :P

          Ewylynka staram sie ja olac, ale ja mam dla niej zamiekkie serce, nawet nie wiem dlaczego. Onba jets osoba, ktora uwaza, ze wszytsko jej sie nalezy. Cos jej dasz czy cos dla niejn zrobis ztak z dobroci serca to ona tego nie wezmie za mily gets tylko za cos oczywistego, co przeciez MUSIALAS zrobic. Ale juz jej dzIsiaj zapowiedzialam, ze obiadu nie dostanie.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            czesc sikorko moja kochana, stesknilas sie troche za mna ? :P

            Ewylynka staram sie ja olac, ale ja mam dla niej zamiekkie serce, nawet nie wiem dlaczego. Onba jets osoba, ktora uwaza, ze wszytsko jej sie nalezy. Cos jej dasz czy cos dla niejn zrobis ztak z dobroci serca to ona tego nie wezmie za mily gets tylko za cos oczywistego, co przeciez MUSIALAS zrobic. Ale juz jej dzIsiaj zapowiedzialam, ze obiadu nie dostanie.
            Jeny podziwiam Cię że i tak masz do niej cierpliwość u mnie to by mnie było takie zmiłuj się. No nic ja też spadam coś zrobić w końcu! Do usłyszenia

            Skomentuj


              Jakims cudem mam ta cierpliwosc, ale to chyba kwestia przyzwyczjenia, bo na ogol nie daje sobie na glowe wchodzic ona jest wyjatkiem. Ale jednego ejstem pewna, jak mi fabian w przyszlosci nie ebdzie chcial pomagac i bedzie tylko wymagal to naprawde nie dostanie obiadu =P
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                czesc sikorko moja kochana, stesknilas sie troche za mna ? :P
                Oj nawet nie pytaj

                gdzie Twoja mama?
                pisałaś że Kraków, ale konkretnie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Konkretnie wnuczke na Wicherkiewicza odwiedzila =/
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Dziewczyny a gdzie Wy wszystkie żeście się podziały???
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny a gdzie Wy wszystkie żeście się podziały???
                      Cześć Anik jesteś?
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zdaje się że też uciekłaś
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Witam wszystkie ,,juz,, mamusie oraz ,,przyszle,, mamusie jesli takie sa na forumJa naleze do tej drugiej grupy,jestem przyszla mamusia,obecnie w 18 tyg.ciazy.To moja pierwsza ciaza dlatego tez wciaz wertuje wszelkie fora internetowe i wypowiedzi bardziej juz doswiadczonych mamPozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieje ze milo spedzacie weekend

                          Skomentuj


                            Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                            zdaje się że też uciekłaś
                            Ale żeśmy się minęły. Musiałam uciekać, bo mój mały cycuś się obudził Wieczorkiem pewnie dłużej posiedzę
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Napisane przez marta221823 Pokaż wiadomość
                              Witam wszystkie ,,juz,, mamusie oraz ,,przyszle,, mamusie jesli takie sa na forumJa naleze do tej drugiej grupy,jestem przyszla mamusia,obecnie w 18 tyg.ciazy.To moja pierwsza ciaza dlatego tez wciaz wertuje wszelkie fora internetowe i wypowiedzi bardziej juz doswiadczonych mamPozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieje ze milo spedzacie weekend
                              Witaj. Będziesz miała dziewczynkę czy chłopca? A jak się czujesz jako przyszła mama?
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Od poczatku ciazy czuje sie b.dobrze..moze tylko kilka razy mialam odruch wymiotny.. tak wiec smieje sie ze moglabym byc caly czas w ciazyPłci dziecka jeszcze nie znam,ale mam Usg w przyszlym tyg.takze moze sie dowiem.Sluchajac tych wszystkich starych przesadow,to kazdy wrózy mi chlopca,bo nic sie nie zmieniam.Osobiscie nie mam marzen co do coreczki czy synusia,wazne zeby bylo zdrowe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X