Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Diabelecke a jeśli mogę spytać ile lat ma Twoja siostra??

    Skomentuj

    •    
         

      ja to lubię ryzykować i kombinować żeby sama coś ładnego zrobic a to kartka a to zaproszenia na ślub, chyba mam duszę artysty
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Ewelynka - wystarczyło powiedzieć żartobliwie - A to jest matka mojego dziecka i pogłaskać cię po brzuszku. Tym sposobem unikasz dyskusji, czy to żona czy nie żona. Wszystko zostaje w fazie domysłów.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          A tak w ogóle muszę wam powiedzieć co ostatnio mój "Ł" mądrego powiedział xD Jesteśmy w kinie chcemy kupować bilety i on spotyka kolegę ze studiów, ten mu przedstawia swoją żonę , mówi "to moja żona", a mój "Ł" patrzy się na mnie, na niego i "yyy,yyy... a to... a to moja przyszła..." Nawet nie wiedział kim dla niego jestem Bo jak mi się później tłumaczył głupio tak mówić dziewczyna, a ja no a przepraszam kim ja jestem?? Ja też całej rodzinie i wszystkim musiałam mówić chłopak,chłopak...
          he he nieźle
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            no i teraz mi się wkreciło i sama zrobię figurkę albo z marcepanu albo z lukru plastycznego, wymyślę coś fajnego żeby było ślubno-chrzcinowe
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
              ja to lubię ryzykować i kombinować żeby sama coś ładnego zrobic a to kartka a to zaproszenia na ślub, chyba mam duszę artysty
              Ja tam do robienia nie bardzo, ale za to uwielbiam tańczyć i pływać, jak sobie przypomnę te wszystkie próby i treningi moją kondycję jeszcze rok temu to aż łezka w oku się kręci Teraz już pewnie nie będzie na to wszystko czasu... Czasami tak się zastanawiam co straciłam, a później szybko sama do siebie gadam,co ja wygaduję że moje dziecię mogło to słyszeć i jej przykro

              Skomentuj


                Ankasos - ja wspólnie z moim 11-latkiem na ostatnie Święta Bożego Narodzenia wymy,slelismy, by posadziż na określonych miejscach rodzinkę, no bo nie wszycy chcę siedzieć koło siebie. Moje szczęscie powycinało figlarnymi nożyczkami karteczki, powpisywało imona, dodało brokaciku i wyglądalo to ciekawie. Natomiast sztućce powiązaliśmy takimi ozdóbkami ( z kłębka) metalizowanymi (które niektórzy wykorzystują do ozdabiania choinek). trudno to opisac, ale wyglądało niepowtarzalnie.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                  Ewelynka - wystarczyło powiedzieć żartobliwie - A to jest matka mojego dziecka i pogłaskać cię po brzuszku. Tym sposobem unikasz dyskusji, czy to żona czy nie żona. Wszystko zostaje w fazie domysłów.
                  Mi tam tego tłumaczyć nie trzeba, ale jemu głupio, zachowuje się jak gówniarz... Ale facetom to chyba nigdy nie mija, oni na zawsze pozostają dziećmi

                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                    Ankasos - ja wspólnie z moim 11-latkiem na ostatnie Święta Bożego Narodzenia wymy,slelismy, by posadziż na określonych miejscach rodzinkę, no bo nie wszycy chcę siedzieć koło siebie. Moje szczęscie powycinało figlarnymi nożyczkami karteczki, powpisywało imona, dodało brokaciku i wyglądalo to ciekawie. Natomiast sztućce powiązaliśmy takimi ozdóbkami ( z kłębka) metalizowanymi (które niektórzy wykorzystują do ozdabiania choinek). trudno to opisac, ale wyglądało niepowtarzalnie.
                    O! ja do tego nie miałabym cierpliwości ale za to lubię pakować prezenty To też jakiś talent??

                    Skomentuj


                      Pewnie, że talent, ja tez uwielbiam i zawsze się staram by ładnie i ciekawie wyglądały. Bardzo żadko korzystam z gotowych torebek.
                      Pamiętam jak kiedyś ktoś nie miał czasu w mojej rodzinie popakować prezentów dla własnych dzieci i wiem,że liczy się gest, ale wszystko było poupychane do reklamówek. A mnie się wydaje, że ładna, oryginalna oprawa jest równie ważna jak sam prezent.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ewylynka ta co ma mjeza ma 30 lat jezeli o ta pytalas

                        wybacz z etak pozno odpowiadam ale podloge mylam
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          coyotek74 co do pakowania prezentow zgadzam sie z toba, uwielbiam pakowac prezenty i bardzo nie lubie tych gotowych torebeczek na prezenty, korzystam znich tylko wtedy gdy naprawde nie mam czasu by posiedziec nad pakowaniem. Zreszta ja nie raz w oryginalny sposob daje, a nie pakuje, ostatnio mojej siostrze kupilam oryginalne łapcioe playboya, to jak spala to te co miala przy lozku zabralam, a pdostawilam te ode mnie. Jak tylko sie obudzila caly dom uslyszal krzyk radosci.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Diabelecke nie, nie tym razem chodzi mi o tą co musisz niańczyć obiadkami??

                            Skomentuj


                              Ja mojemu synowi tak robię. Co jakiś czas dostaje jakiś drobiazg bez okazji i wtedy kładę go na łóżku koło poduszki




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Ewylynka 20 w moim wieku jest i nie ma zadnych obowiazkow, caly dzien siedzi i gapi sie w lustro =/
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X