Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    .......... do d.. tu ,mialo byc zdjecie..
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         



      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        Kurde juz z godzine wklejam te zdjecia. Cos sie program wali. Nie wszystkie przyjmuje.
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj






          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj








            A to nasza kolacja
            Dorotka
            Blog Dorotki

            Skomentuj


              A moze sie tak przywitam

              No spotkanko w pelni udane. Chodz czuje niedosyt. Troche za krotko.
              Co tu komentowac. Dziewczyny przesympatyczne a dzieciaczki superowe. Natalka co chwila sie usmiechala, Piotrus chcial caly czas patrzec na kobiety i buntowal sie przy wkladaniu do wozka A Hubun tylko pozazdroscic takiego syna. Sluchal sie mamy i opiekowal siostrzyczka.

              My wrocilismy przed 22. Dorotka spala cala droge. A potem usnela o 23 i ladnie spala wiec nie bylo problemu. Pogoda tylko do d. A dzis juz slonce bylo...

              Dzis caly dzionek na dzialeczce. Dorotka pobrykala na kocyku. Komary mnie pogryzly niesamowicie wytrzymac nie moge. Dorotki niestety nieuchronilam ma 3 ugryzienia ale sie nie drapie.
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                No to sobie pogadalam do siebie To ja koczuje po nocy a tu nikogo nie ma...
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcia ale super fotki
                  moje cos niechca wejsc, ani przez img.. ani przez zalacznik
                  jutro sprobuje przez bobasy bo dzis juz nie mam palera
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    ala ale mi przykro
                    wyobrazam sobie w jakich okolicznosciach nastapil ten wypadek, mijalismy kilku takich samobojcow- a raczej piratow drogowych co wymijaja na 3-ego nie liczac sie wogole ze na przeciwko tez ktos ma prawo sie miescic na jezdni a nie w rowie
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      spokojnej noci babki, padam na twarz
                      moze jutro bedzie lepszy dzien
                      wiola napisz jak cie meniu w domu przywital
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Dziewuszki-Kwiatuszki.
                        ale wam zazdroszcze tego spotkanka! Dzieciaczki śliczne szkoda że Dianusi tam brakuje i w dodatku panowie byli z Wami no pozazdroscic:P

                        tak sie zastanawiam co z Edytką? napisała że idzie do szpitala i cisza teraz czyzby juz urodziła?
                        ps a poprasowac i tak nie poprasowałam ...standart od jutra bede miała wiecej wolnego bo nie trzeba bedzie obiadkow robic jak K. bedzie na szpitalnym wikcie..
                        gaasszzz dzis jeszcze tesciowie przyjezdzaja pewnie teraz bede ich czesciej widywac bo wiadomo ze bedą synka w szpitalu odwiedzac..juz sie ciesze:-/
                        musze sie wziąc w koncu za sprzatanie ale jaak mi sie nie(!!!) chce:-/cos dzis marudna jestem hihi pewnie z powodu tych "odwiedzin" a raczej wizytacji...

                        Skomentuj


                          Jasminko ja przed porodem tez miałam nawał ale położna nie kazała mi sciągać tego pokarmu jedynie tak jak napisałaś rozmasowywac bolące guzki. mleko troszke samo wyciekło ale nie tyle ile bym ściągnęła.

                          Skomentuj


                            Witam

                            Bardzo dziekujemy za życzenia dla Natalki


                            Fakt-spotkanie było fajowe, ale strasznie krótkie, a i pogoda nie zaciekawa.
                            Dziewczyny przeurocze, super laski-jakby wogóle nie rodziły.Dzieciaczki wspaniałe, szkoda tylko że księżniczki Dianki nie było.
                            Mam nadzieję,że spotkamu się jeszcze, ale na dłużej. to było zdecydowanie za krótkie.
                            Konwalio-J.przywitał mnie dobrze.Miał swój wolny czas i ja miałam. Był nawet miły. Pokazałam mu fotki.Podobałyście mu się wszystkie. Zdziwiony był,że byli dwaj faceci. Ja mu proponowałam-zawsze proponuję,żeby szedł ze mną, a on nie chce.To o co mu chodzi?
                            A Hubert wcale nie taki posłuszny(trzeba było patrzeć jak do niego szepczę i upominam).


                            Last edited by storczyk; 19-08-2008, 11:34.
                            http://www.glitter-graphics.com/

                            http://www.caption.it/

                            Natalka

                            ma juz

                            Skomentuj


                              Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
                              Witajcie!
                              Widze ze spotkanko sie udalo!
                              Ja dzis mam strasznie ciezki dzien poniewaz wczoraj wieczorem wydazyl sie wypadek!Zginal w nim moj dobry znajomy a jego zona walczy o zycie w szpitalu w Polanicy na szczescie w nieszczesciu ze ich 2,5 letnia corcia wyszla z tego bez szwanku!Mozna powiedziec Coreczka tatusia!Jechali z Wroclawia z lotniska poniewaz odebrali tam 11 letniego syna ich krewnej ktory niestety takze zginal na miejscu!
                              Oboje miaja po 33 lata sa 13 lat po slubie(a zakochani jakby od wczoraj) i wkoncu osiagneli jakis status spoleczny typu dobra praca mieszkanko i ich oczko w glowie corcia!Planowali nastepna niunke!Mala to byla caly tatus - on szalal za nia jak wariat!Do tego mala w kwietniu skonczyla 2 latka i dalej jadla cyca w nocy co 2 godziny i tak przezywam ze co ona musiala czuc!Nagle nie ma przyniej mamy i taty!
                              Naprawde nie moge wyjsc z szoku!!!Jestem zalamana-ze ostatnio wkolo mnie dzieje sie tyle zlego i to takim dobrym ludziom!Wybaczcie jezeli nie bedzie mnie tu kilka dni ale musze sie otrzasnac!
                              tu jest link
                              http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,362220.html
                              dodam tylko ze z wroclawia jest 70 km a oni zgineli 1 km od domu!
                              Strasznie mi przykro z powodu tego wypadku-to jest straszne. takie rzeczy nie powinny się dziać.
                              http://www.glitter-graphics.com/

                              http://www.caption.it/

                              Natalka

                              ma juz

                              Skomentuj


                                No tak. jak mogę napisać coś to wszystkie uciekły-albo jeszcze nie przyszły.. Szkoda.Nie mam ja szczęścia.Ani w miłości ani w kartach, ani na forum.
                                http://www.glitter-graphics.com/

                                http://www.caption.it/

                                Natalka

                                ma juz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X