Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Witam serdecznie
    Mała niepozorna żabka, akurat taka z wielkimi oczami, ponieważ noszę okulary, a żabka, bo tak przyjęło się od samego początku mojej znajomości z mężem (akurat w tym czasie miałam zielone oprawki) . Zawsze wołał na mnie Żabko, bo lubię zielony kolor (meble i tapety w pokoju miałam zielone), często "rechałam" jak żabka (śmiałam się w głos) i dlatego też, że śpię na brzuchu, nawet kupił mi kolczyki w kształcie żabek.
    Last edited by KarolinaK; 21-10-2008, 13:10.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Mój avatar to rączka melego dziecka z usmiechem... symbolizuje ten obrazek radosc dziecka. Ta dlon z radosna minka powinna kazdemu przypominac o usmiechu kazdego dnia oraz o niesamowitym szczesciu jakie daja nam male dzieci. Badzmy choc przez chwile dziecmi z kolorowymi pomyslami
      Ręka jest to symbol rowniez: zgody, pomocy... to na forum piszemy o problemach oczekujac wlasnie wsparcia i pomocnej dłoni pocieszenia. Avatar ten jest trafnym obrazem mojej osoby oraz idealna ikonka forumowa

      Na imie mam Iza, optymistycznie - czasem az niepoprawnie podchodze do zycia. Mieszkam w Wielkopolsce, wychowuje z mezem malego, radosnego szkraba. Od kiedy pojawil sie na tym swiecie przypominaja mi sie beztroskie chwile z dziecinstwa.
      Moje pasje to: muzyke, taniec, fotografowanie oraz jak jedna z poprzedniczek pisanie wierszy. Juz w wieku szkolnym marzylam o spelnionej, pieknej milosci...i jak w cudnym snie, wszystko sie spelnilo, moze dlatego czasem tak beztrosko patrze na swiat. Swoja radoscia i szczesciem chcialabym zarazic najchetniej caly wszechswiat... usmiech to moje drugie imie.

      Skomentuj


        #18
        Witam wszystkich!
        Mimo iż jestem stałą forumowiczką polki.pl to o mamacafe.pl również nie zapominam Na zdjęciu powyżej mój ukochany synek Piotruś, wokół którego toczy się moje życie już od czternastu miesięcy Uwielbiam go fotografować. Dzieci są takie naturalne i beztroskie... Uważam, że jedną z trzech rzeczy jakie nam pozostały z raju, (obok gwiazd i kwiatów) są właśnie oczy dziecka...
        Cóż mogę napisać o sobie... Na imię mam Agnieszka, pochodzę z centralnej Polski. Absolwentka AE, obecnie kariera zeszła na dalszy plan... Poświęcam sie wychowywaniu synka, nie chcę stracić żadnej chwili jak i również żadnego ważnego wydarzenia w jego życiu Razem się śmiejemy i płaczemy, bawimy i wygłupiamy, byłam przy nim gdy stawiał pierwszy krok, gdy pierwzy raz powiedział: mama!, gdy wyszedł mu pierwszy ząbek... macierzyństwo jest piękne!!!

        Skomentuj


          #19
          Piękno to owoc, który podziwiamy nie wyciagając ręki...

          mój opis jest tak tajemniczy jak ja
          żeby się troszkę odtajnić dodam, ze jestem mamą 7-miesięcznej Noemi (imię dosłownie oznacza "moja słodycz" i świetnie odzwierciedla jej charakter )

          Jesteś ciekawa co znajduje się na tym pięknym brzuszku i w miniaturce,a nie mozesz się dopatrzec ?- kliknij poniżej, a obraz ten na pewno utwi Ci w pamięci

          Last edited by roxana; 27-10-2008, 13:42.

          Skomentuj


            #20
            a na moim jestem ja, oczywiście latem bo to najfajniejsza pora roku


            Skomentuj


              #21
              Witam.
              Moja córeczka - Pola przyszła na świat już dwa miesiące temu i jest całym moim szczęściem, ale to w brzuszku była tak blisko mnie, jak to tylko możliwe. Dlatego ciąża była to dla mnie takim wyjątkowym okresem Stąd właśnie mój avatar!

              Skomentuj


                #22
                Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Pochodzę z Pasłęka z małej miejscowości z Warmii. Studiowałam turystykę ponieważ uwielbiam podróże zarówno te zaplanowane jak i spontaniczne. Jestem z pod znaku koziorożca i jak twierdzi mój mąż jestem upartą osobą, chociaż mnie samej wydaje się, że tak nie do końca. Jestem wrażliwą osobą (czytając lub ogladając filmy płaczę jak dziecko) i często doszukuje się niesprawiedliwości (nie tylko swojej osoby). Poza tym mam bardzo dużo poczucie humoru , jestem wrażliwa, (nie tylko w odniesieniu do samej siebie), jestem postrzegana za osobę ,która albo płacze albo się śmieje- popadam ze skrajności w skrajność. Na dzień dzisiejszy mam dwójkę dzieci i męża. Zajmuję się domem więc można mnie okreslić mianem "kura domowa".


                  Mój avatar przedstawia krówkę z wielkim językiem, dlaczego taki?? Otóż bardzo dawno temu (5 lat dokładnie) gdy już dowiedziałam się ze mój przyszły mąż jest z pod znaku byka postanowiłam mu sprezentować na urodziny skarbonkę włochatą- BYCZKA (chciał zmienić samochód więc dostał skarbonkę). Pamiętam moje zaskoczenie jak po raz pierwszy dostałam od niego kartkę pocztową jakież było moje rozczarowanie gdy zamiast przytulonych misiaczków, serduszek na kartce widniała krowa z wielkim językiem i z dedykacją od byczka dla jego krówki Muuuu i ze przesyła buziaki
                  Oda tamtej pory jedynymi kartakami jakie dostawałam były kartki z podobizną krówek
                  Gdy zaszłam w ciążę i mi się troszkę przytyło określenie krówka Muuuuuu stało się bardzo na miejscu

                  Skomentuj


                    #24
                    Mój avatar to dwie laleczki Pierwsza to moja córeczka, a druga to jej lala.

                    Jestem pogodną kobietką, mamusią, żoną. Uwielbiam taniec od baletu, poprzez tańce standardowe aż do całkowitego free stylu. Mam 26 lat, chociaż na tyle nie wyglądam. To chyba zasługa mojego charakteru, bo weseli ludzie tak szybko się nie starzeją

                    Skomentuj


                      #25
                      Witam,
                      Mój avatar to ja i moje Słoneczko największe - Zuzanka ma 2,5 roku i jest świetną dziewczyną, mądrą, troskliwą i czułą, ma też małego urwisa za uszami...na całe szczęście
                      Moja kochana córeczka daje mi takie właśnie słodkie całusy, czy przyprawia mnie o mega wzruszenie .
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        mały ANIOŁ

                        To Moja Mała Siostrzenica, Jak Widać Na Zdjęciu Jest Kochana Jak Aniołek (pod Kapturkiem Jest Schowane Całe Jej Oblicze)

                        Skomentuj


                          #27
                          Witam
                          Mam na imię Liza, mam 22 lata, od 26 czerwca szczęśliwa meżatka i od 11 sierpnia najszcześliwsza mamusia. Mój avatar to moja słodka kruszynka, mój malutki synuś Krzysio. On i mój wspaniały mąż Patryk to całe moje życie - wspaniałe życie.
                          Są całym moim światem i wypełniają moje serduszko miłością.
                          Attached Files
                          Last edited by liza86; 24-10-2008, 18:02.

                          Skomentuj


                            #28
                            Witam cieplutko

                            Mam na imię Marta i mam 26 lat.
                            Jestem członkiem cudownej rodzinki, w której skład oprócz mnie wchodzą : 21 miesięczny synek Damianek i mąż Jarek.
                            Pozdrawiam wszystkich cieplutko
                            sweet_lili

                            Skomentuj


                              #29
                              Mam na imie Jola jestem mama 6 letniej Julci i 4 letniego Szymka

                              Skomentuj


                                #30
                                Witam
                                Mam na imię Anna ,27 lat ,jestem szczęśliwą mamusią dwójki cudownych skarbów (córeczka Sylwia -8lat , synek -Damianek -8 m-cy)
                                Mój avatar to moje najmłodsze Słoneczko
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X