Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wanna wolnostojąca w małej łazience

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wanna wolnostojąca w małej łazience

    No to takie moje marzenie, które mogłoby się niedługo spełnić, bo remontuję łazienkę Ale jest małe "ale" - mianowicie, nie wiem czy w małej łazience, w bloku, taka wanna wolnostojąca ma jakiś sens... Z trzech stron, od ścian, łazienka będzie miała ok 1,5m luzu. Gdziekolwiek taką widziałam, to była w centralnym punkcie sporej łazienki, niejako jej ozdobą. A u mnie to sama nie wiem, czy nie będzie jakaś stłamszona... Sądzicie, że warto taką postawić, nawet jak to nie będzie to szczyt designerskiego kunsztu ?
    Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!
  •    
       

    #2
    Odp: Wanna wolnostojąca w małej łazience

    W małej łazience taka wanna jest raczej niepraktyczna, choć przyznam, że ja taką mam, jednak od dłuższego czasu planuje zamianę na prysznic.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wanna wolnostojąca w małej łazience

      Witam Zapraszam do tematu tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9079 i tam ponowienie swojego pytania Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o podobnej treści .

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wanna wolnostojąca w małej łazience

        Jakiej powierzchni jest ta łazienka? Jeśli ma mniej niż 10 mkw to wanna wolnostojąca może zająć zbyt dużo miejsca. Jeśli ma stać tuż przy ścianie, to równie dobrze sprawdzi się klasyczna do zabudowy. Ja mam wannę 170 cm kupioną na sklepforb.pl/101-wanny-wolnostojace. Jest wykonana z akrylu sanitarnego, dzięki czemu jest ciepła w dotyku i długo trzyma temperaturę wody.
        Wybrałam kształ owalny z wyprofilowanym wysokim oparciem. Wydaje się najwygodniejszy z tych wszystkich, które są na stronie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wanna wolnostojąca w małej łazience

          Bardzo ładna ta wanna. Do dużej łazienki.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X