Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Prezent" dla męża, doradź :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

    Możecie się śmiać lub nie, ale ja dla mojego kupiłam... akumulator samochodowy. Przy tej pogodzie, która jest on ciągle narzekał że auto nie chce zapalić "od kopa". Pomysł okazał się strzałem w 10!

    Mogę Ci od razu polecić stronkę, gdzie zamawiałam - mają tam naprawdę porządne akumulatory samochodowe.
    xxx

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu prezentu
    Last edited by disne; 08-07-2020, 18:38. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

      Jak nie wiem jaki prezent kupić, to szukam pomysłów w Internecie. Uważam, że prezenty nie muszą być jakieś bardzo drogie. Powinny za to być dopasowane do osoby dla której są przeznaczone. xxx
      Last edited by disne; 08-07-2020, 18:38. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

        Zbliżają się coraz cieplejsze dni, więc może jakieś wygodne buty? xxx Buty męskie puma są teraz w wielu miejscach poprzeceniane, dlatego można kupić je w dobrych cenach.

        Mój był zadowolony z takiego prezentu
        Last edited by disne; 08-07-2020, 18:39. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

          Multiwitamina na poprawę funkcjonowania organizmu będzie doskonałym pomysłem. Polecam tabletki xxx od firmy Now Foods. Mają fantastyczny skład.
          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:37. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

            A ja polecam Ci zerknąć na xxx mają tam świetne kosmetyki do pielęgnacji brody ale też i fajne akcesoria Na pewno coś wybierzesz dla siebie.
            Last edited by disne; 08-07-2020, 18:37. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

              Część dziewczyny! Dzięki za garść inspiracji. Znalazłam coś dla siebie, a dokładnie dla mojego boja! Jeżźeli chodzi o mnie, to mogę Wam bardzo polecić zegarki jako prezent dla faceta... aloe zdecydowanie takie bardziej ekskluzywne... faceci lubią gadżety, więc xxx, IWC, Rolex, Zenith, stają się ich cackami jak samochody... odkładałam długo na taki prezent dla mojego faceta i nie żałuję, bo jest zachwycony!
              Last edited by disne; 08-07-2020, 18:36. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                Zrób mu niespodziankę wieczorem i wyskocz w fajnej erotycznej bieliźnie, tutaj xxx masz wiele do wyboru jeśli chodzi o tego typu asortyment.
                Last edited by disne; 08-07-2020, 18:36. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                  Podoba mi sie ten pomysł

                  Skomentuj


                    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                    Ja przy okazji swoich zakupów tutaj xekskluzywna. /bielizna-meska zamawiam małżowi zwykle fajną bieliznę, prezent praktyczny - facet zadowolony zawsze, polecam.
                    Last edited by disne; 08-07-2020, 18:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                      Ja nie zakładałbym nowych wątków na ten temat. Mnóstwo jest tego na innych forach.
                      Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                        mąż znajomej dostał alkomat. Sam sobie wybrał nawet takie urządzenie. Zdecydował się na alkohita. A chciał takie urządzenie bo ludzi degustować się piwkiem.

                        Skomentuj


                          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                          Wpadnij na xxstylishsoulxxx - mają tam bardzo szeroki wybór kosmetyków dla mężczyzn, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
                          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:35. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X