Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ktos sie wlamal do Twoim rodzicow? wspólczuje bo to ponoc straszne przezycie - znajomych rodzicow okradli pare lat temu ale pamietam ze ta kolezanka mamy nie przezywała za bardzo skradzionych rzeczy tylko tego ze ktos chodzill po domu, dotykał rzeczy, pamiatej, fotografii i ze zostawili potworny bałagan
    oj fakt nic przyjemnego;/ skradli w zasadzie złoty łańcuszek i zegarek który dostał tata na okrągłe urodziny od dzieci ale był to okres wakacyjny kiedy były włamania na tym osiedlu dosyć często ;/ najlepsze jest to ze jak tak to każdy wszystko widzi, a jak dosżło do włamania to nikt nic nie widział

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      nio zawsze tak jest z sasiadami ;/ - u znajomych rodzicow skradli bizuterie i jakas elektronike - ale nahgorszy byl balagan ponoc i ta swiadomosc ze ktos byl

      Skomentuj


        #63
        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        W naszych okolicach też grasowała taka szajka że okradali w biały dzień (i też nikt nic nie widział ) ! aż wpadli i to w miejscowości obok a to dlatego że zakwaterowali się w domku takim już niezamieszkanym i ktoś się zainteresował że dym z komina leci w nocy a właściciele W Ameryce od dawna no i wpadli ... Na szczęście

        Skomentuj


          #64
          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          Moja mama ma 29 maja urodziny i zastanawiam się co jej kupić by była zadowolona. Pomyślałam, że poduszki naturalne takie jak tu http://lech-pol.eu/pl/c/Poduszki-naturalne/71 byłyby fajnym prezentem ale teraz to już sama nie wiem. Mama ma praktycznie wszystko i ciężko trafić w jej gust. Doradzicie coś?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            Najlepszy prezent dla mamy to prezent od serca. Zaprojektowany przez siebie.Powiedzcie, czy nie byłybyście bardziej zadowolone z laurki a nie z czegś materialnego?

            Dobrym pomysłem może być na przykład zaprojetkowany kubeczek. Możecie to zrobic na tej stronie:
            http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nad...ienie,g-9.html

            Znajduje się tam konfigurator. Dodajecie napis, zdjęcie. Nie jest to duzy koszt a na pewno mama będzie zadowolona.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              A ja moją mamę wyślę chyba na weekend do tego hotelu w Krakowie http://www.hotelsenacki.pl/ Jest 4*, ma bardzo miłą obsługę, jest możliwość skorzystania z usług kosmetyczki i fryzjera. Poza tym do Rynku i Wawelu jest parę set metrów Mama kocha Kraków i wiem, że to będzie najlepszy prezent dla niej.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                Ja ostatnio zastanawiałam się nad jakimś prezentem i postanowiłam podarować mamie porządny zegarek....

                Zamówiłam już dla niej zegarek marki Certina. Ten na srebrnej bransolecie z ciemną tarczą:


                Na stronie jest katalog wszystkich zegarków tej firmy: http://klasyczne-zegarki.pl/ . Sama obecnie posiadam ich zegarek i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  Moja mama ma urodziny w czerwcu i chyba kupię jej kostium dwuczęściowy. W lipcu lecą z tatą do grecji i z tego co wiem nie ma żadnego stroju. Mówiła, ze sobie kupi przed wyjazdem ale postanowiłam ją ubiec Powinna się ucieszyć. Do tego kupiłabym jej jakieś kosmetyki i perfumy.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    Dziewczyny a czy lubicie świece Yankee Candle? Sama się w nich zakochalam o czasu jak kiedyś dostałam mniejszą świeczkę od swojej siostry. Uwielbiam ich zapachy.Są delikatne i są to pierwsze świece, które naprawdę pachną !

                    jestem zdania,że jest to bardzo dobry prezent dla mamy.
                    Jakiś czas temu kupiłam sobie nowy o zapachu aloesu i bardzo ładnie pachnie


                    Na stronie jest również wpis o pomysłach na prezent dla mamy:
                    http://www.goodies.pl/384-prezenty-dla-mamy

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      No tak, zbliza sie dzien matki..
                      Co roku zastanawiam sie dla prezentem dla kota, bo w ten dzien ma urodziny
                      Oczywiscie mamie tez cos kupie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        Ja lubię robić mojej mamie prezenty praktyczne, ostatnio jej kupiłam śliczne noże z firmy Gerlach, a dwa lata temu zestaw kolorowych kosmetyków w Sephorze. W tym roku stwierdziłam, że wydam trochę więcej i kupię mamie robota sprzątającego. Urodziłam bliźniaki w tamtym roku, a mąż mi niedawno kupił takiego pomocnika. Teraz wychodzę z maluchami na spacer a Kobot za mnie odkurza, właśnie coś takiego zamówię mamie : xxx
                        Last edited by disne; 22-06-2020, 23:37. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                          Napisane przez martynkap_87 Pokaż wiadomość
                          Ja lubię robić mojej mamie prezenty praktyczne, ostatnio jej kupiłam śliczne noże z firmy Gerlach, a dwa lata temu zestaw kolorowych kosmetyków w Sephorze. W tym roku stwierdziłam, że wydam trochę więcej i kupię mamie robota sprzątającego. Urodziłam bliźniaki w tamtym roku, a mąż mi niedawno kupił takiego pomocnika. Teraz wychodzę z maluchami na spacer a Kobot za mnie odkurza, właśnie coś takiego zamówię mamie : xxxx]
                          Fajna sprawa z tym odkurzaczem Mama ma urodziny w sierpniu i może z rodzeństwem kupimy jej taki fajny prezent Tylko mam pytanie czy kupowaliście go przez internet ? Jak jest ewentualnie z reklamacją ? Czy to jakiejś dobrej firmy jest ?
                          Kompletnie się na tym nie znam i nie chciałabym kopić czegoś w ciemno
                          Last edited by disne; 22-06-2020, 23:40. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                            Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny a czy lubicie świece Yankee Candle?
                            Myślałam właśnie o jakiejś ładnej świeczce w stylu xxxx ale nie słyszałam o tym Yankee Candle, to jakieś perfumowane?
                            Last edited by disne; 22-06-2020, 23:38. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                              Dostałam taką w prezencie w pracy. Szczerze? za takie pieniądze to nie chciałabym jej drugi raz, bo aż takiego szału nie robi. Ale może się nie znam i jestem zbyt praktyczna

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                                W sumie to prawda. Takie świeczki są bardzo drogie. Można przecież znaleźć coś w niższej cenie. Mam rację?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X