Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolor ścian do pokoju niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

    A moim zdaniem wręcz przeciwnie,taki odcienie nie będą nastrajać pozytywnie,będą smutne i raczej nie polecam ich w pokoju dla dziecka,tam lepiej postawić na radość,więcej optymizmu,może fajna naklejka ścienna lub fototoapeta do tego?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

      Moim zdaniem najlepszy jest biały kolor Do tego jakieś kolorowe dodatki, naklejki np z http://www.graphic-artwall.com/naklejki-wycinane i efekt powinien być ciekawy. U nas maluchy mają szaro białe ściany i wcale nie jest smutno i ponuro, wręcz przeciwnie, odpowiednie dodatki robią swoje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

        Wyraziste kolory według mnie wcale nie są dobre dla niemowlaka. w pokoju niemowlęcym to najlepiej delikatne, jakieś pastelowe, takie wyciszające raczej a nie pobudzające.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

          najlepiej jasne kolorki, zobacz może paletę śnieżki satynowej, tam jest kilka ciekawych pasteli. A druga rzecz - jakiś intrygujący malunek na ścianę, maluszek będzie sobie podpatrywał i kminił, co to takiego jest tam na tej ścianie :[)

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

            Napisane przez Bovary Pokaż wiadomość
            najlepiej jasne kolorki, zobacz może paletę śnieżki satynowej, tam jest kilka ciekawych pasteli. A druga rzecz - jakiś intrygujący malunek na ścianę, maluszek będzie sobie podpatrywał i kminił, co to takiego jest tam na tej ścianie :[)
            Tak, ja namalowałam takiego misia dużego, a nad łożeczkiem chmurkę i gwiazdki z granatowej farby. Są też takie farby świecące w ciemności, polecam, bo fajnie się sprawdzają

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

              A może taki karmelowy by się sprawdził, jak myślicie?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

                Ja nie jestem zwolenniczką pasteli do pokoju niemowlaka - moim zdaniem w ogóle dzieci najlepiej jak się otaczają lekkimi kolorami. Pastele wywołują wrażenie ciężkości i pochłaniają sporo światła - wg. mnie to błąd. Ja bym postawiła na lekki kolorek np. szmaragdowa toń Magnata, radosny, ale nie przesadzony.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

                  Powiedzcie, że taki pokój Wam się nie podoba - nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo wprowadzenie naklejek odmieniło nam pomieszczenie. W końcu to wygląda jak powinno, a wzorów jest oczywiście znacznie więcej...



                  http://www.hepin.pl/pol_m_NAKLEJKI-s...blowe-181.html

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

                    Malowanie ścian jest bardzo ważnym krokiem , gdy chcemy odświeżyć wnętrze lub dodać mu ciekawego charakteru. Jeśli chodzi o wnętrze pokoju dziecka i kolor ścian jest to szczególnie ważne , ponieważ takie wnętrze musi być przytulne , kolory odpowiednie dobrane , wiadomo dziecko musi czuć się dobrze . Dlatego ważne jest by stworzyć mu niepowtarzalny klimat . Ja na Twoim miejscu skorzystałabym z porady profesjonalistów. My urządzaliśmy wnętrze z pomocą projektanta wnętrz i jestem bardzo zadowolona z efektów , bardzo przytulne i klimatyczne wnętrze , kolory świetnie dobrane , nasz maluszek czuje się w nim świetnie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kolor ścian do pokoju niemowlaka

                      My mamy kolor beżowy, jest neutralny a o taki mi chodziło. Dobrze się sprawdzi emulsja lateksowa Exin Eko https://silikonowe.com.pl/pl/p/EXIN-...eksowa-e5L/209 Jest w pełni zmywalna i nie zawiera szkodliwych dla zdrowia składników, może być przeznaczona do*szkół, przedszkoli, szpitali, w pokoju dziecięcym idealnie się sprawdzi.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X