Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróż komunikacją publiczną z psem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróż komunikacją publiczną z psem

    Chciałam zapytać o jej zasady. Nigdy nie miałam żadnego zwierzaka, a dostałam psinę na tygodniowe przechowanie i muszę z nią pojechać autobusem w jedno miejsce. Chciałabym żeby ta podróż odbyła się bez zbędnych komplikacji. Psinka jest grzeczna i dobrze wychowana.
  •    
       

    #2
    Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

    Jeśli psinka jest grzeczna, nie musisz się obawiać. Pamiętaj jednak o kagańcu i smyczy (wiadomo, ludzie są różni, a po co mają się czepiać) A długa ta podróż? Bo ja najbardziej się obawiałam, gdy miałam jechaćxxx czy piesek nie będzie marudził, ale wzięłam jej miskę z wodą i wszystko było ok
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:39. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

      Ja podrózowałam z kotem, więc z psem bedzie chyba podobnie. Jeśli zwierzak jest grzeczny, to wymagany jest kaganiec albo transport w specjalnym transporterze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

        pies musi mieć kaganiec i trzeba wziąć ze sobą kartę szczepień.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

          Ludzie się raczej do tego nie stosują, wiele razy widziałam ludzi podróżujących z psami, które nie miały kagańców, a czasem nawet i smyczy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

            to fakt ale jak jeden i drugi raz dostanie za to mandat, to może się wreszcie nauczy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

              Pies powinien mieć kaganiec z tego co kojarzę i nie wiem czy przypadkiem nie trzeba kupić mu biletu? Ktoś mi tak kiedyś mówił, ale nie wiem czy było to w formie żartu czy na poważnie, także musisz to sprawdzić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Podróż komunikacją publiczną z psem

                Normalnie bilet + smycz i najlepiej kaganiec, chociaż z tym różnie bywa. Moja koleżanka też miała taki kłopot, że jej psiak się dość mocno stresował w czasie podróży i np. stosowała taką obrożę -xxx wiem, że przynajmniej na początku tak było, jak adoptowała pupila
                Last edited by disne; 08-08-2020, 19:40. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X