Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyprawka dziecka do szpitala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: wyprawka

    Takie zakupy bardzo cieszą trzeba to przyznać Jednak trzeba też przygotować się na spory wydatek, ale to na pewno wiecie. Zobaczcie sobie piękne body i inne ciuszki dla niemowląt od sklepu internetowego Często trafiam tu na świetne promocje.
    Last edited by disne; 08-06-2020, 22:58. Powód: nie opłacona reklama / link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: wyprawka dziecka do szpitala

      a patrzyłaś może na onoplus ja u nich zamawiałam większość rzeczy dla dziecka jak i dla siebie mają wszystko co niezbędne dla malucha oraz mamy

      Skomentuj


        #33
        Odp: wyprawka dziecka do szpitala

        bardzo podoba mi sie taka xx sukienka dla dziewczynki ale juz troche wiekszej
        Last edited by disne; 29-07-2020, 20:14. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Ja również kompletowałam wyprawkę głównie w sklepach internetowych, bo najłatwiej i najszybciej Gdyby któraś z mam zastanawiała się nad kocykiem dla maluszka, to zdecydowanie polecam kocyk minky. Tylko zwracajcie uwagę na oznaczenie, że to jest prawdziwa tkanina minky, a nie jej tania chińska podróbka. Niestety, niedrogie minky są po prostu podejrzane. Ja kupowałam w sklepie ANTEX sklepantex.pl i mogę śmiało powiedzieć, że to prawdziwa tkanina minky. Może którejś mamie przyda się taka informacja

          Skomentuj


            #35
            Bardzo ładne

            ----------------------------
            Last edited by gagatka; 03-02-2021, 16:27. Powód: link

            Skomentuj


              #36

              Na pewno dobrze mieć zapas pieluch, ja dla swojego dziecka kupuję marki huggies, mają dużo różnych rodzajów, jak zaczął raczkować to przeszliśmy na pieluchomajtki, też są bardzo fajne, łatwo je dziecku założyć i nie przeszkadzają w zdobywaniu nowych umiejętności bo są elastyczne

              Skomentuj

                     
              Working...
              X