Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyniki badan wymaz z gardla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wyniki badan wymaz z gardla

    u mojej 2.5 letniej corki w wymazie z gardla wykryto haemophilus influenzae wzrost obfity.antybiogram amoksycylina S cefotaksym S cefuroksym S
    trimetoprim S tetracyklina S ampicylisa S (wrazliwy)tylko ja kompletnie nie wiem co to oznacza.oprocz tego ze to bakteria.corka czesto chorowala bo poszla do przedszkola i sie zaczelo.w marcu i w kwietniu miala szkarlatyne ,i brala antybiotyki.potem miala jakies krosty na jezyku i dostala antybiotyk do buzi .Wyglada na zdrowa w tej chwili ale martwi mnie ten wynik,pozatym juz znow zaczyna sie katar i kaszel i nie wiadomo jak sie skonczy.prosze o rade

    #2
    Odp: wyniki badan wymaz z gardla

    Przykro mi, że Twoja córka cierpi, jednak pomyśl o tym, że może warto zastanowić się nad konkretnym rozwiązaniem tej sytuacji.
    Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w American Clinic, w Szpitalu Medicover w Wilanowie jest możliwość skonsultowania wyników Twojej córki z najlepszymi specjalistami na miejscu, a ponadto możesz poprosić również o konsultację ze specjalistami z całego świata (mają w ofercie tzw. „second opinion”), więc w tym wypadku chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie.
    Po takich konsultacjach jest po prostu szansa na wybór najlepszej metody leczenia Twojego dziecka, a nie standardowej ścieżki, jaką proponują Ci lekarze, do których chodzisz teraz.

    Skomentuj


      #3
      Odp: wyniki badan wymaz z gardla

      Celina, na pewno z wynikiem tego wymazu musisz iść do lekarza, nie martw się na zapas Mój synek też miał w tym roku szkarlatyne która potwierdzona była właśnie z wymazem z gardła. Tak na prawdę każdy pediatra czy laryngolog dziecięcy ci pomoże

      Skomentuj

             
      Working...
      X