Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady pediatry
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady pediatry Na wasze pytania o zdrowie i pielęgnację niemowląt i kilkulatków. Dziecko ma gorączkę ale brak innych objawów choroby? A może nie wiesz, który specjalista dziecięcy w Twojej okolicy jest najlepszy? Pomagamy sobie w rozwiewaniu wątpliwości.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-02-2018, 12:10
bobik2323 bobik2323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Domyślnie Odp: Alergia

Cytat:
Napisał chmurka33 Zobacz post
Te wszystkie spraye i inne wynalazki są bardzo dobre i zawsze chociaż trochę pomagają poprawić komfort życia dzieciaków i osób z alergią, ostatnio nawet zainwestowałam w fajny, wypasiony i skuteczny oczyszczacz powietrza, macie już takie urządzenie w domu?
Jeszcze nie, ale zastanawiam się nad zakupem, ponieważ słyszałam, że przynosi to naprawdę rewelacyjne rezultaty jeśli chodzi o alergię. Ile płaciłaś za swój jeśli mogę zapytać? Bo zastanawiam się, czy załatwić to tanim kosztem i zainwestować 400 zł, czy zdecydować się na taki za kilka tysięcy. Na innym forum polecono mi LG PuriCare https://remont.biz.pl/oczyszczacze-p...eze-powietrze/ - ma bardzo dużo filtrów, ale z tego też powodu trochę kosztuje.... No i teraz mam dylemat. Jak myślicie, lepiej zainwestować więcej, czy spróbować z czymś tańszym?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2018, 17:47
iwona46 iwona46 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
iwona46.polki.pl

Jeśli Twój maluch ma alergię dobrze jest się zaopatrzyć w emolienty dla dzieci i niemowląt. Tłuszcze i kwasy tłuszczowe zawarte w emolientach znacząco poprawiają kondycję skóry malucha dobrze ją nawilżając i wzmacniając naskórek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2018, 13:17
skalna skalna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
skalna.polki.pl

Na dobry początek dobrze wykonać prosty test alergiczny. To pozwoli nam w przybliżeniu ustalić, czy to, co dolega dziecku to na pewno alergia, czy może coś zupełnie innego. Następnie może okazać się, że trzeba będzie udać się do alergologa, który wskaże nam dalsze kroki i wskaże, po które lekarstwa sięgnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 08:42
zieba82 zieba82 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Koniecznie zaopatrz się w oczyszczacz powietrza. To genialne urządzenie przyda Ci się nie tylko z powodu alergii, ale także ze względu na stan powietrza w naszym kraju. Rozejrzyj się koniecznie w sieci, znajdziesz tam bardzo duży ich wybór. Myślę, że będzie to dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 23:18
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

oczyszczacze powietrza to dobra rzecz. One niwelują wszelkie czynniki, które potęgują alergie. Ja swój kupiłam przez internet i wkoncu moge cieszyc sie dobrym powietrzem w mieszkaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2018, 17:36
gocha281 gocha281 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

Cytat:
Napisał chmurka33 Zobacz post
Te wszystkie spraye i inne wynalazki są bardzo dobre i zawsze chociaż trochę pomagają poprawić komfort życia dzieciaków i osób z alergią, ostatnio nawet zainwestowałam w fajny, wypasiony i skuteczny oczyszczacz powietrza, macie już takie urządzenie w domu?
Tak ja też mam, przy alergiach spisują się super. Chociaż jak ktoś wyżej napisał warto też mieć ze względu na nieszczęsny smog jaki mamy prawie w całym kraju, dzisiaj u nas dusi na dworze solidnie a w domu powietrze czyściutkie! ja mam philipsa, ten mój i inne godne uwagi są wymienione na http://ranking-oczyszczaczy.pl/, niektóre naprawdę tanie a też dobre. To tak piszę dla tych, co uważają, że mniej jak 2-3 tys za taki sprzęt nie warto wydawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2018, 12:59
reserve's Avatar
reserve reserve jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
reserve.polki.pl

Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze temtycznym Z całą pewnością mi się one przydadzą

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania