Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaka lampa do salonu?

    ooo, a ja oprócz żyrandola mam w salonie podłogową w jednym kącie, a stołową na komodzie, ale taką małą. skusiłam się, bo pasowała do reszty i ogólnie do wystroju. Wszystkie z Massive, znalazłam tutaj:
    http://centrumswiatla.pl/pl/c/Salon/..._producer_80/1

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaka lampa do salonu?

      Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
      Lampy stołowe pozostają raczej rzadkością, mało kto na nie stawia - stoły raczej posiadają jakieś dodatki, a bardziej to się stawia na nich kwietnik. Lepiej wygospodarować miejsce na lampę podłogową. Czy to musi być aż tyle tego miejsca? Moim zdaniem nie, aby tylko ładnie to wyglądało.
      A ja właśnie pisałam o lampie podłogowej. Pokazałam zdjęcie - wydaje mi się, że ten styl wygląda zdecydowanie najbardziej korzystnie, ale reguły żadnej nie ma. Wiele zależy od aranżacji samego pomieszczenia i ogólnego dopasowania rozwiązań.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaka lampa do salonu?

        Ten styl, który pokazujesz mi odpowiada - tym bardziej, że pasuje do naszej aranżacji. Jeszcze nie wszystkie pomieszczenia mamy w nowoczesnych klimatach, ale docelowo chcemy, aby wszystkie tak wyglądały.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaka lampa do salonu?

          Jeśli jeszcze mowa o oświetleniu wiszącym, to można całkowicie rozwalić system, mając jednak do tego odpowiednią aranżację, i strzelić coś takiego jak na foto. To lampy azzardo z lumishop.pl Nieźle?

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaka lampa do salonu?

            Wygląda imponująco, ale to wymaga pomieszczenia - wszystko powinno być w ciekawych barwach, takie z daleka widoczne i wtedy będzie na pewno robiło różnicę.
            A przecież logiczne, że każdy ma inną aranżację, a to lampę się pod nią dopasowuje, nie na odwrót.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaka lampa do salonu?

              Dopasowanie pod aranżację - logiczne. To lampy azzardo, efektowne, wymagające kilku stówek, ale robiące różnicę. Na plus efektowność, ciekawy styl i oczywiście masz rację - odpowiednie pomieszczenie konieczne. Przy wielu aranżacjach to by wyglądało po prostu śmiesznie.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Mnie sie podobaja jednak stojące w rogu lampy!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Stojąca lampa jest piękna i daje przyjemne swiatełko, ale jak się ma ciasne mieszkanie, to może być problem żeby ją gdzieś ustawić sensownie. Co do lampy, to może zdecydować się na coś nowoczesnego, ale jednocześnie ponadczasowego. Żeby pasowała do wnętrza jakbyście chcieli je trochę prze aranżować. Rzuć tutaj okiem http://www.e-agd.eu/ bo mają na prawdę duży wybór w różnym stylu. Mi się tam podoba kilka z kolekcji Nowodvorski

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    Przeczytaj sobie, jak urzadzic salon na Homebook.pl. W tym tekście jest wiele porad, kilka z nich dotyczy właśnie oświetlenia. Może to będzie dla Ciebie wskazówka?

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      Moim zdaniem do salony właśnie lampy stojące najlepiej wyglądają, ewentualnie jeszcze listwy led. Jeśli szukacie designerskich lampek to tutaj macie spory wybór http://enyoart.pl/
                      Niepoprawna romantyczka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jaka lampa do salonu?



                        A co powiedz na to? Jeśli nowoczesny salon to taka lampa będzie pasowała, ale oczywiście nie ma reguły. Kolory powinny być w takiej sytuacji szczególne - wyraziste, atrakcyjne, bijące trochę po oczach, chociaż widziałam na fotkach, że niektórzy stosują lampy azzardo również przy skromniejszych aranżacjach.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          Lampa jest super, tylko musisz mieć do niej nowoczesną aranżację, wszystko fajnie dopasowane, bo jedynie wtedy to będzie spójne. Kolorystyka powinna być wyrazista, meble i całe wyposażenie w nowoczesnym stylu. Taka lampa nie będzie pasowała w każdej konfiguracji, ona musi być solidnie dopasowana.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            Wszystkie inne elementy się dopasuje, a zobacz inne lampy azzardo - http://lumishop.pl/4_azzardo Część wzorów rzeczywiście powala - niektóre może nawet nieco przesadzone, ale w zasadzie każdy można dopasować do jakiejś aranżacji. Kwestia dodatków ;-)

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              Niedługo kończę remont salonu i chciałabym kupić nowe lampy, a raczej kinkiety, które zamontowane byłyby na jednej ze ścian. Nie podobają mi się ledy i chciałabym mieć właśnie kinkiety nad regałem z książkami. Przeglądając oferty przeróżnych sklepów trafiłam na sklep http://sferalumina.pl/oswietlenie/kinkiety.html, który ma w ofercie bardzo dużo przeróżnych kinkietów. Możecie mi pomóc dobrać odpowiednie?

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jaka lampa do salonu?

                                Znajoma ostatnio nabywała płoty i pergole w markecie budowlanym i mówiła, że dział z lampami to wszędzie jest norma, więc może od takich sklepów zaczynaj?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X