Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
    Na pewno, któryś z tych większych, ja bym się zdecydowała nawet na jeepa.
    Jeep to na pewno świetna sprawa. Ja mam SUVa i też nie narzekam. Umówmy się, polskie drogi pozostawiają jeszcze wiele do życzenia więc lepiej postawić na takie auto. Druga sprawa, trzeba też rozejrzeć się za odpowiednim serisem, żebyśmy jeździły ze swoim maluszkiem czymś bezpiecznym. Ja swoje auto serwisuję: xxx- znajoma poleciła, raz i drugi zrobili dobrze to zostałam. Najważniejsze, żeby nie jeździć czymś zagrażającym nam i naszym dzieciom. Ja do takiego samochodu po prostu bym nie wsiadła.
    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:11. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      Ja kilka miesięcy temu rodzinny samochód zakupiłam samochód w skupie aut. Trochę ryzykowne, ale okazało się, że touran jest w świetnym stanie i wydałam na niego mniej niż normalnie miałam przeznaczyć. Czasami dobry skup aut xxx potrafi naprawdę ułatwić życie, tylko należy pamiętać o sprawdzeniu wszystkich opinii w sieci na temat skupu samochodów.
      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:11. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        mnie się podoba BMW 520 Touring- fajne rodzinne, przestronne autko, sami się nad nim zastanawiamy. Już nawet się u nas dowiadywał mąz w Bawaria Motors BMW, mają przecież auta nie tylko nowe a i uzywane
        Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:12. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          Ja Wam powiem szczerze, że bardzo chwalę sobie Renault. To dobre i wytrzymałe auta. Modeli do wyboru mają mnóstwo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie zajrzeć na stronę Auto Spektrum, to strona firmy, która prowadzi salony sprzedaży tej marki. Warto poczytać i zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            A może jakiś Volkswagen? xxx to właśnie na pojazdy tej marki najczęściej stawiamy. Mi samej, jako rodzinne auto podoba się Passat, albo Golf w kombi. A Wam?
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:13. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              A to prawda. Ma dużo miejsca w środku i w bagażniku. Vany tego nie dają.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem xxx. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat ochrony dziecka w czasie podróży. Można w ten sposób uniknąć wielu problemów, a podróż odbędzie się zgodnie z planem.
                Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:06. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  Przede wszystkim przestronny i bezawaryjny, a marka czy kolor to już kwestia gustu. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    Ostatnio często widuje się ze znajomym mechanikiem:xxx
                    I wszystkie kwestie związane z samochodami wolimy z mężem omówić z nim. Dobrze jest mieć znajomego mechanika
                    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      Z autami zawsze jest problem, przed zakupem długo się człowiek zastanawia czy takie właśnie będzie odpowiednie.
                      Przede wszystkim powinno być wygodne, mieć dużo przestrzeni i być bezpieczne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        Super, dzięki wielkie za wszystkie porady Na pewno mi się to przyda
                        Nie być kochanym albo nie być zdolnym, by pokochać kogokolwiek: to jest gorsze.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          My mamy Merccedesa w168. 3 dzieci mieści się z tyłu bex problemu, ale z bagażami jest problem. Jak dla rodziny to polecam vana albo kombiaka.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            Rodzinny samochód musi być przede wszystkim przestronny i wygodny i oczywiście dobrej marki, żeby się nie często nie psuł. Dobrymi autami są np. mercedesy, o których możesz więcej przeczytać tutaj:xxx lub skody. Mocne i nieawaryjne. Na pewno będziesz z nich zadowolony

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              Jakiś minivan, albo kombi, ale jaki konkretnie, to już zależy od potrzeb (5-osobowy, czy 7-osobowy) i możliwości finansowych (z najniższej półki cenowej, czy z wyższej) - opel astra w wersji kombi powinien być w sam raz dla większości rodzin. Warto też zadbać o odpowiednie akcesoria, w tym fotelik, organizer, czy torby samochodowe - co do toreb, to takie na wymiar (inaczej dedykowane) będą najbardziej odpowiednie, np. takie torby marki KJUST, przydatne zwłaszcza w dłuższych podróżach.
                              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:08. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                                Jeśli jesteście na etapie kupna samochodu to osobiście polecam autoryzowany serwis Honda Plaza gdzie możecie zakupić wyśmienite auta marki honda w bardzo dobrych cenach. Ostatnio moja żona była na kupnie samochodu i zakupiłem jej samochód w rewelacyjnych cenach !
                                Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:09. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X