Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

znacie mleko Gerber?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    znacie mleko Gerber?

    Niedawno zarejestrowałam się na street com pl. (Polecam!!!) Dostałam do przetestowania mleko Gerber 2 i próbki do rozdania. Teraz zbieram opinie o mleczku, mój synek się nim zajada, nie miał żadnych negatywnych reakcji ale jestem ciekawa co myślą o nim inne mamy. Próbki już rozdałam i opinie od tych mam do street wysłałam Ale może któraś z was się spotkała z tym mlekiem? Jeśli tak to napiszcie proszę jak wasze pociechy na nie zareagowały, co myślicie o cenie, opakowaniu, ogólnie o produkcie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz! Nawet jeśli pierwszy raz o nim właśnie czytacie
  •    
       

    #2
    Odp: znacie mleko Gerber?

    my uzywalismy
    maly sie nim zajadal tak samo jak Twoj maluszek zadnych alergii itp... pozaq tym moim zdaniem najlepsze w smaku ze wszystkich, pudelko fajne, cena... dla mnie nie bylo z nia problemu, ok13-14zl... sa drozsze... a poza tym czesto jest w promocji u mnie w sklepie ok11zl kosztuje;p


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: znacie mleko Gerber?

      jest juz wątek o tym mleku...
      Mleko Gerber


      Skomentuj


        #4
        Odp: znacie mleko Gerber?

        Wiem że jest ale zależy mi na indywidualnych opiniach, takie są zasady kampanii

        Skomentuj


          #5
          Odp: znacie mleko Gerber?

          Ja nie polecam mleczka Gerber. Moj maluszek miał straszne kolki po nim i problemy z kupka. U nas sprawdzilo sie mleczko Bebiko

          Skomentuj

                 
          Working...
          X