Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-2017, 18:37
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Domyślnie Odp: Soczewki dla mamy

Sama noszę soczewki od 10 lat. Niewyobrażalna wygoda!
Przy odpowiednim dobraniu przez profesjonalistę i noszeniu soczewek zgodnie z zaleceniami producenta nie ma się czego obawiać.
Zaproponuj mamie na początek jednodniowe, tu podrzucam listę argumentów za: https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/trueye/zalety
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, czy wątpliwości, pisz śmiało, chętnie odpowiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2017, 15:53
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok

Dokładnie lepiej wszystko dogadać z okulistą ponieważ soczewki są dokładniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2017, 14:49
coter coter jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
coter.polki.pl

Sporo ciekawych informacji właśnie na temat soczewek jest na tej stronie http://www.soczewki.net.pl/. Po za tym można od razu składać zamówienia na nie co uważam za bardzo wygodne. Może tam znajdziesz coś co pomoże twojej mamie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2017, 10:08
krissi23 krissi23 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krissi23.polki.pl

Ośrodek okulistyczny http://www.okulisci.wroclaw.pl posiada w swojej ofercie również i optyka. To właśnie w ich salonie zaopatrzyłam się w twarde soczewki kontaktowe, które są idealną alternatywą dla okularów korekcyjnych. Bardzo pomogły przy moim poważnym astygmatyzmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2017, 13:07
walerka32 walerka32 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Ja robiłam kilka podejść do tematu soczewek. Czasami korzystam, ale generalnie wolę okulary. Ładne oprawki uważam za fajny dodatek do twarzy. Okulary takie jak np. okulary damskie korekcyjne Dolce&Gabbana tylko dodają uroku i charakteru. Zresztą popatrzcie na te modele https://tylkookulary.pl/marka/dolcegabbana,8 - dla mnie rewelacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2017, 16:28
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Dużo czasu spędzamy przed monitorami i często przy sztucznym świetle. Czujemy drapanie, piasek w oczach, .... czy to zespół suchego oka? Czytałam że w takim przypadku pomogą sztuczne łzy http://zdrowietiens.pl/piekne-oczy-s...moga-ci-pomoc/ znacie jakieś dobre kropelki ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2018, 20:28
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Myślę, że ogólnie najwygodniejszą opcją jest korekcja wzorku, laserowa. Teraz są takie nowoczesne metody jak Lentivu, ze naprawdę warto. Wiadomo to jest koszt, ale jednak na tym, by dobrze widzieć nie ma co oszczędzac. A teraz w Katowicach powstała nowoczesna klinika Optegra i tam właśnie wykonują korekcję przy użyciu tej metody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2018, 16:24
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Nie mogę sie nauczyć żyć z soczewkami na oczach. Okulary sa częścia mnie. Podziwiam jesli mama będzie umiała w nich chodzić. Gdybyś jednak się zdecydowała na okulary to zerknij na stronę sklepu https://iokulary.pl/ Mają bardzo różnorodną ofertę i ceny na każda kieszeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2018, 13:07
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

W przypadku leczenia zaćmy, najlepsze są soczewki marki Zeiss albo Alcon. Takie lekarz wszczepia po wycięciu zmętniałej soczewki. Operację zaćmy Polacy wykonują również w Czechach. Nic dziwnego, bo termin oczekiwania to jakieś 2 tygodnie od wizyty kwalifikacyjnej. A w części placówek np. klinice PROVISUS w czeskim Cieszynie, pacjent ma zagwarantowaną opiekę polskiego lekarza i pielęgniarek, w cenie są leki osłonowe, wizyta kontrolna w polskiej klinice etc. Poczytaj tu: http://lepiejzobacz.cz/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2018, 12:42
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

A można mieć uczulenie na kolorowe? Myślałam, że każdy może je nosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania