Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-01-2017, 09:59
mandaryna_85 mandaryna_85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mandaryna_85.polki.pl

Domyślnie Odp: Lekki wioseny podkład

Ja najbardziej lubię podkład pharmaceris (matujący). Używam go zarówno zimą jak i latem i wiosną. Chociaż jakiś czas temu zauważyłam, że moja skóra jest średnio nawilżona i w związku z tym planuję zmienić wersję podkładu na nawilżający.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2017, 15:07
laura_22 laura_22 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
laura_22.polki.pl

Ja polecam podkład z revlona. Bardzo dobry i długo się utrzymuje na skórze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2017, 16:19
maria1992 maria1992 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maria1992.polki.pl

Na wiosnę czy lato dobre są podkłady mineralne sypkie, nie tworzą maski i nie spływają w trakcie upałów. Latem nigdy nie używam podkładów płynnych czy w kremie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-2017, 10:04
gancka gancka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gancka.polki.pl

Zobacz sobie w sklepie z kosmetykami Kontigo, mają tam ogromny wybór podkładów do twarzy, ceny dobre a wybór na prawdę przedni https://kontigo.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2017, 18:54
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

ja polecam matujący podkład L'Oreal True Match. Świetnie kryje, nie zatyka porów i trzyma się cały dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2017, 09:22
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Dziewczynki a czym nakładacie podkład ? Pędzelkami, palcami czy też używacie gąbki do makijażu ? Ja mam gąbeczkę Beauty Blender.
To świetna rzecz do nakładania podkładu. Daje efekt naturalny, dobrze wpracowuje podkład w skórę. Wspaniale nadaje się do nakładania pudru sypkiego. Pomaga wpacować korektor pod oczy. A kupiłam w drogerii internetowej Puderek po atrakcyjnej cenie- https://puderek.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-01-2018, 17:19
dama13 dama13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

A ja od dawna pozostaje wierna kosmetykom marki Golden Rose. Dlatego korzystam z matującego pudru Long, same możecie go poznać na http://goldenrose.pl/produkty/cera/l...lden-rose.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2018, 17:00
paula877 paula877 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
paula877.polki.pl

Miasto: Poznań

Dziewczyny, używała już któraś tego podkładu krem bb purobio? chciałabym żeby lekko krył i nie obciążał skóry, jak u nich z kolorami? nr 2 nadaje się dla jasnej, ale nie bladej twarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2018, 12:52
szyszka989 szyszka989 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szyszka989.polki.pl

Ja czy to wiosną czy zimą stosuje ten sam podkład. Tak już się do niego przyzwyczaiłam że nie umiem go zamienić na inny. A tym moim ulubieńcem jest Astor Perfect Stay 24
Nieprzeczytane 25-09-2018, 13:53
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Od dawna nie zmieniałam podkładu i chciałabym to teraz zrobić. Jednak nie zamierzam go kupować, chce zostać testerką podkładów u firmy, której ofertę znajdziecie na tej stronie https://hamilton.com.pl/ . Nie jest to nieprzemyślana decyzja, wiele o tym myślałam, czytałam. Oprócz tego, że dostanę podkład całkowicie za darmo, będe tez pod konsultacja lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania