Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-03-2015, 17:43
syczatko syczatko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
syczatko.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: peeling do ciałka

Cytat:
Napisał gienkak Zobacz post
po wiele się dla mnie najlepszy peeling jest domowej roboty z fusów kawy i oliwy z oliwek pozostawia piękny zapach na ciele
jak ktoś lubi kawę i jej zapach to może i taki piling stosować ja nie jestem zachwycona ze względu na zapach choć skóra gładka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2016, 12:26
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Ja też czasami robię peeling z kawy, jest świetny, ale boję się za często, bo boję się o swoje rury :P Bardzo dobre są peelingi z solą Morza Martwego. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2016, 15:52
kasiao_89 kasiao_89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiao_89.polki.pl

Potwierdzam - naturalne peelingi z kawy lub soli czynią cuda!

Sama stosuję je przynajmniej raz w tygodniu. Świetnym sposobem na złuszczenie naskórka jest także szorowanie szczotką z naturalnego włosia, najlepiej na sucho.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-08-2016, 15:46
dagmarra dagmarra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dagmarra.polki.pl

Ja nigdy nie kupuję gotowych drogeryjnych pilingów do ciała. Pilinguję ciało tym co mam w kuchni. Moim ulubionym jest piling z kawy, ale robię sobie też piling solny (gruboziarnista sól) lub cukrowy. Do skóry suchej polecam cukier połączyć ze zwykła oliwką dla dzieci np.Bambino. Efekt jest świetny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2016, 14:51
malafretka malafretka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malafretka.polki.pl

Też polecam peeling z kawy Szczególnie w połączeniu z oliwką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2016, 11:29
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Stosowałam ten bardzo popularny domowej roboty peeling z kawy, ale szczerze mówiąc nie do końca mi on odpowiada, bo dla mnie jest trochę zbyt mocny, a także bardzo brudzi łazienkę. Trochę głupio się przyznać, ale jeszcze 2 lata temu nie wykonywałam w ogóle peelingów, bo nie zdawałam sobie sprawy z tego jak są one ważne. Uświadomił mi to ten artykuł http://www.lirene.pl/artykuly/peeling . Od tego czasu wykonuje peelingi regularnie w każdy weekend i moja skóra wygląda dużo lepiej niż wyglądała wcześniej. Jest dużo bardziej wygładzona i nawilżona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2017, 10:14
mandaryna_85 mandaryna_85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mandaryna_85.polki.pl

Ja pillingi kupuję firmy Ziaja bo są tanie i ślicznie pachną, a już zwłaszcza ten czekoladowy. Jednak najczęściej używam pilingów, które zrobię sobie sama. Najbardziej lubię pilling z kawy, ale po nim niestety cała łazienka (a raczej wanna) jest cała w ziarnach. Lubię też pilingi z soli i cukru do których dolewam trochę oliwki z oliwek, albo po prostu żelu pod prysznic.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2018, 07:57
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Ja zawsze na wiosnę i lato przypominam sobie o robieniu peelingów. Póki co bardzo dobrze się u mnie sprawdzał peeling Swedish SPA z https://pl.oriflame.com/. Ma naprawdę niesamowity zapach, skóra po nim jest gładka i jedwabista w dotyku, czyli właśnie taka, jaką lubię Dużym plusem jest również to, że mimo stosunkowo niewysokiej ceny, peeling jest całkiem wydajny i wystarcza mi na długo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-2018, 10:29
zuzka77 zuzka77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

A wiecie ze najprostszy piling to sol i oliwa? Sparwdza sie świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2018, 22:32
Sharona Sharona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Sharona.polki.pl

Ja używam peelingu kawowego domowej roboty, warto poszukać na stronach w tematyce zdrowia jakiś domowych sposobów, bo są nie tylko skuteczne, ale też tanie i naturalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania