Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-02-2014, 11:52
kropechka kropechka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kropechka.polki.pl

Miasto: Wrocław
Domyślnie Odp: Najlepszy balsam

Ja od jakiegoś czasu używam oliwki dla dzieci z Rossmanna Baby Dream i jestem bardziej z niej zadowolona, niż z balsamów do ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2014, 20:25
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Oliwka nie jest przeznaczona dla dorosłych, ani nawet dla starszych dzieci. Nasza skóra jest zupełnie inaczej zbudowana aniżeli skóra niemowlaka. Ja jednak stosuję balsamy, po nich skóry się ani nie lepi, nie świeci i przyjemnie pachnie. Moim ulubionym balsamem jest firmy GAL, który regularnie kupuję w aptece
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-2014, 15:55
iwonka512 iwonka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iwonka512.polki.pl

Zdjęcia: 34

Ostatnio mam bardzo fajny-wart uwagi Bielenda program ujędrniający, antycellulit, pachnie zieloną herbatą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2014, 22:17
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Lubię próbować różnych balsamów. Wchodzę do drogerii i wybieram z pośród tych w promocji, co ładnie pachnie to biorę Jeśli na prawdę mam przesuszoną skórę to najlepiej sprawdza mi się czerwony balsam Garnier.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2014, 23:24
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

a ja ostatnio zakochałam sie w kosmetykach firmy mixa ostatnio miałam problem z przesuszoną skóra i siegnełam po Regeneracja - balsam do ciała 10%`dla mnie jest to balsam idealny, skóra jest meganawilżona, ma ładny kolor, jest gładka, odżywiona i polecam każdej dziewczynie, która boryka sie z problemem suche skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-2014, 17:46
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Próbowałam Nivea , Garnier ale nigdy nie zapomnę jednego balsamu Przy zakupie perfumy Jenifer Lopez dostałam balsam do ciała i pachniał jeszcze piękniej niż perfuma ale teraz nie stać mnie na tę przyjemność
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2014, 01:05
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

A ja poza tradycyjnym balsamem Nivea (który uwielbiam od lat), lubie tez balsamy z Dove, a ostatnio przekonałam sie do firmy Bioliq , która ma naprawdę dobre produkty w rewelacyjnych cenach. Poza tym Lirene, Perfecta, Oillan. Myślę że jest dużo fajnych balsamów obecnie na rybku, które można dobierać względem upodobań i potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2014, 10:57
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Zdjęcia: 14

a Ja używam balsamów z oriflame kocham te zapachy kokos czy truskawka a dla dziecka lubię balsam z penatena body lation pięknie pachnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2014, 09:42
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Fantastyczne pod wzgledem zapachów balsamy ma firma dear body lotion, naprawdę mega.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2014, 16:29
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
A ja poza tradycyjnym balsamem Nivea (który uwielbiam od lat), lubie tez balsamy z Dove, a ostatnio przekonałam sie do firmy Bioliq , która ma naprawdę dobre produkty w rewelacyjnych cenach. Poza tym Lirene, Perfecta, Oillan. Myślę że jest dużo fajnych balsamów obecnie na rybku, które można dobierać względem upodobań i potrzeb.
Wybór jest ogromny także testować można wiele firm
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania