Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-07-2018, 10:52
sasanka12 sasanka12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie maseczki polecacie?

Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2018, 19:06
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

ja w ogóle polecam kosmetyki tylko i wyłacznie naturalne. Jeśli chodzi o maski to ja kupuje je zazwyczaj w Eldan Cosmetics. Mają ich wiele, wszystko zależy od rodzaju skóry. Ja przykładowo mam cerę tłusta i problematyczną i bardzo lubie maskę Skin Purifying a Mask. W składzie m.in dwutlenek tytanu, ekstrakt z szałwii czy olejek cytrynowy. Ta maska normalizuje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory i bardzo skutecznie oczyszcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2018, 01:36
KatarzynkaM KatarzynkaM jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KatarzynkaM.polki.pl

Cytat:
Napisał sasanka12 Zobacz post
Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa
To jak to w końcu jest? Skóra się po nich złuszcza kilka dni? Bo na stronie napisali, że efekt jest natychmiast po zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2018, 14:50
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

sporo podpowiedzi odnośnie zdrowia znajdziesz wchodząc na bloga https://www.zdrowie.info.pl/slady-bl...ku-sie-pozbyc/ jest on pisany przez specjalistów, dlatego warto wykorzystywać ich porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2018, 09:37
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja się zastanawiam nad nową linia kosmetyków bez parabenów marki Calluna Medica. Znalazłam tam krem nawilżający i maseczkę odżywczą-nawilżającą. Czytałam opinie na temat tych kosmetyków, i klienci sobie je chwalą. Chyba się skuszę i kupię krem do cery suchej i wypróbuję. Mam nadzieje że zniknie już problem z suchą cerą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2018, 15:29
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Maseczki nie będą działać jak lekarstwo, jeśli nie będziemy odpowiednio dbać o twarz przez cały czas. Ja od jakiegoś czasu postawiłam tylko i wyłącznie na kosmetyki naturalne - i widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Bardzo dobre składy mają produkty dostępne tutaj: https://creamy.pl/. Z opisu szczególnie przypadły mi do gustu olejki do mycia twarzy. Muszę przyznać, że to całkiem oryginalne produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2018, 01:25
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

Skoro interesują Cię tematy zdrowotne, to powinnaś też zaglądnąć na https://www.zdrowie.info.pl/sztuczne-paznokcie-zdrowie/ ponieważ jest to w ostatnim czasie popularny blog, na którym umieszczane są nieustanie wskazówki odnośnie zdrowego stylu życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2018, 22:26
Sharona Sharona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Sharona.polki.pl

Dużo domowych przepisów na maseczki do twarzy oraz porad odnośnie domowej pielęgnacji można znaleźć na tej stronie www.abc-diety.pl ja bardzo lubię maseczki na bazie mleka i miodu, cudowny relaks dla twarzy i akie wygładzenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 08:36
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Najróżniejsze kosmetyki do twarzy znajdziecie też w ofercie polskiej firmy Farmona. Znacie ich produkty? Jeśli jeszcze nie miałyście okazji ich na sobie testować to zachęcam do wizyty na stronie https://sklep.farmona.pl/. Są to produkty naturalne, które mają naprawdę dużo do zaoferowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania