Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-12-2014, 23:50
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8
Domyślnie Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

A ja mogę polecić kosmetyki które albo zawsze muszą być w mojej kosmetyczce albo do których co jakiś czas wracam- to na pewno pomadki ochronne firmy Chapstick, szampon odżywka i maska do włosów firmy avon z olejkiem arganowy, jedwab do włosów biosilk, mgiełka energetyzująca do ciała Elancyl, peeling szafirowy z dax cosmetic i tak samo wszytskie kosmetyki tej serii- bardzo dobrze wydane pieniądze. Poza tym uwielbiam uniwersalny krem nivea , który jest tez dobry na wszytsko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 19:42
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

BioOil
Balsamy z Garniera
Odżywka Kallos - Placenta
Szampon Radical lub Green Pharmacy
Wazelina lub pomadka do ust (uzależnienie jak - papierosy czy alkohol u innych)

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2014, 00:41
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

ladybzyk dokłądnie biooil to również kosmetyk który każdej kobiecie polecam- jest rewelacyjny na wszystko, i to niezaprzeczalny niezbędnik kosmetyczno-pielęgnacyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2014, 16:17
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
ladybzyk dokłądnie biooil to również kosmetyk który każdej kobiecie polecam- jest rewelacyjny na wszystko, i to niezaprzeczalny niezbędnik kosmetyczno-pielęgnacyjny.
ja też polecam Biooil - stosowałam w ciązy i udało mi sie uniknąć rozstępów a moja siostra stosowala na blizne i ladnie sie jej blizna zmienila, biooil wyrównał koloryt blizny w stosunku do koloru zdrowej skóry , świetne też są na róznego rodzaju blizny, zmiany tradzikowe, a nawet w chorobie luszczycy kremy Beta-Skin
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-2015, 09:55
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109

gorąco polecam kosmetyki firmy Yves Rocher są naprawdę dobre i przyjazne dla skóry bo są z produktów naturalnych roślinnych. do dezodorantów mam małe zastrzeżenia ale reszta jest ok
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2015, 11:22
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
ja też polecam Biooil - stosowałam w ciązy i udało mi sie uniknąć rozstępów a moja siostra stosowala na blizne i ladnie sie jej blizna zmienila, biooil wyrównał koloryt blizny w stosunku do koloru zdrowej skóry , świetne też są na róznego rodzaju blizny, zmiany tradzikowe, a nawet w chorobie luszczycy kremy Beta-Skin
a na twarz też pasuje jest odpowiedni ten krem ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2015, 23:51
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Yves Rocher faktycznie mają bardzo dobre produkty tylko szkoda że tak wygórowane ceny, ale mimo wszystko jednak warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2015, 11:28
gienkak gienkak jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gienkak.polki.pl

Zdjęcia: 4

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
Yves Rocher faktycznie mają bardzo dobre produkty tylko szkoda że tak wygórowane ceny, ale mimo wszystko jednak warto.
ceny w sklepie sa wygórowane ale na stronie internetowej można taniej zamówić i w dodatku za każdym razem dostaje się jakiś prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2015, 20:44
hania250 hania250 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
hania250.polki.pl

Jak kupuję Bioderma lub Vichy wolę markowe kosmetyki zakupuje je w aptece Ziko dermo, częste promocje, sprawiają , że dużo pieniędzy mogę zaoszczędzić:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2015, 21:02
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

Cytat:
Napisał gienkak Zobacz post
ceny w sklepie sa wygórowane ale na stronie internetowej można taniej zamówić i w dodatku za każdym razem dostaje się jakiś prezent
ja ostatnio trafiłam na promocje w sklepie, ceny były takie same jak w interniecie, a do tego przy kolejnych zakupach za min. 10 zł mogę kupić tusz do rzęs w promocyjnej cenie 5,90.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania