Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-04-2016, 15:15
slodka67 slodka67 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
slodka67.polki.pl

Zdjęcia: 20
Domyślnie Kosmetyki dla wrażliwej skóry

Nie dawno miałam okazję przetestować sanex zel pod prysznic bardzo dobrze sprawdził się gdyż mam wrażliwą skórę i tu mile zaskoczona zero podrażnień zapach posiada delikatny dobrze się pieni ,natomiast deo rollon chroni przed potem nie podrażnia nawet po depilacji i posiada cel katny zapach który utrzymuje się przez dłuższy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2016, 18:41
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70
Domyślnie Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

Już kilka razy rzuciła mi się w oczy ta firma tzn produkty z tej firmy ale nieszcze nigdy nie miałam okazji jej wypróbwać, może się skuszę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2016, 11:12
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

produkty firmy sanex są bardzo fajne, sama mam żel pod prysznic i jestem zadowolona. NIe wysusza mi skóry ani nie podraznia jej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2016, 17:27
butkagurka butkagurka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
butkagurka.polki.pl

teraz w sklepach sa zestawy kosmetyków typu dove, soraya itd, nawet jesli uzywa drozszych to nie powinna sie krzywic, mozesz ewentualnie kupic jakies korale czy cos w tym stylu, ciezko stwierdzic
Nieprzeczytane 21-05-2016, 12:14
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

W kosmetykach nie cena czy marka powinna grać rolę, a skład, warto się poduczyć trochę w tej kwestii, aby świadomie wybierać kosmetyki dopasowane do naszej skóry i jej potrzeb.
Z sanexu miałam żel i jest bardzo fajny, porównywalny z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2016, 01:14
martus91 martus91 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
martus91.polki.pl

Ja mam niestety wrażliwą skórę, szczególnie na twarzy, do tego jeszcze mam widoczne naczynka... Pomagają mi kosmetyki z serii Dr medica z bielendy do cery naczynkowej. Mam hipoalergiczny krem redukujący zaczerwienienia i emulsje micelarną. Kosmetyki nic nie uczulają, nie szczypią, dobrze oczyszczają i nawilżają, zaczerwienienia zmniejszyły mi się poki co
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2016, 23:47
sara55 sara55 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sara55.polki.pl

moja skóra może nie jest o tyle wraźliwa co ma kaprysy. Dlatego też jeżeli chodzi o puder do twarzy to zmieniłam z fluidu który często wysuszał mi skórę na puder mineralny z annabelle, matuję skórę ale nie wysusza jej i nie łuszczy się mi nos. Ma tlenek cynku który właśnie pielęgnuję skórę i jeszcze z 3-4 inne minerały.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-2016, 13:36
dszkuc dszkuc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dszkuc.polki.pl

Ja stosuję te kremy: http://mekam.pl/62-body-seria-do-ciala
Świetnie regenerują zmęczoną skórę - trochę kosztują bo od 90 zł wzwyż, ale uwierzcie mi warto
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2017, 22:03
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

z kosmetyków takich typowo "mamusiowych" jak krem na rozstępy ,czy coś do pielęgnacji piersi to zdecydowanie wole coś z mamas.com.pl ich produkty są dostępne w całej Polsce, w apktekach warto dopytać farmaceute o nowości
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2017, 14:05
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Skóra wrażliwa to często także skóra naczynkowa. Wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji. Nie lubi zimna, przegrzewania, kosmetyków drażniących skórę itp. Dlatego w przypadku skóry naczynkowej konieczne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, przeznaczonych stricte do takiego typu cery. Na szczęście w aptekach bez problemu można kupić zarówno krem na naczynka, jak i inne kosmetyki pozytywnie wpływające na skórę naczynkową. Tutaj https://www.apteka-melissa.pl/katego...kowej,112.html jest spory wybór takich produktów, także warto rzucić okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania