Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

    Jak zorganizować plan działania w przypadku jak ja i dziecko mamy być na miejscu o 8? Zawozić dziecko na 7:15??? i jechać do pracy?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

    Chyba nie ma wyjścia. W szkołach działają świetlice od 7 rano więc trzeba aby tam dziecko poczekało na lekcje. Chyba że jest ktoś kto może podprowadzić dziecko do szkoły.Ale to i tak mały uczeń musi wstawać rano abyś go wyszykowała itd. więclepiej jak sama zawieziesz. Ja nie pracuję więc mam czas prowadzać (powiedzmy) ale rodzice pracujący nie mając wyjścia korzystają z przyszkolnej świetlicy.
    A mąż też mana rano???


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

      niestety mąż chodzi na 7 do 15 odbiera małego ale zaprowadzać muszę ja

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

        Witaj,to trudne pogodzić pracę i szkołę.Nie wszystkie posiadają świetlicę.Warto mieć jakąś zaprzyjaźnioną mamę ,która odprowadza swojego maluszka ,i dogadać się z nią ,albo spróbować rozmowę z szefem,że przyjdziesz do pracy 15-30 minut później.Gdy moje dzieci szły do szkoły mogłam polegać na mojej mamie,wiem jednak,że nie wszyscy mają babcię blisko.Życzę powodzenia w tym trudnym temacie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak pogodzić szkołę dziecka z pracą

          Moi rodzice i teście mieszkają dość daleko, więc u nas tylko sprawdziłaby się świetlica. No chyba, że w pracy poszliby na rękę.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X