Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ta odżywka jest dobra przez pierwsze kilka tygodni, a później paznokcie stają się znów kruche i łamliwe, tyle że w inny sposób, bo jakieś takie sztywne są i chyba od tego się łamią. Najlepiej działa moczenie pazurków codziennie przez 10 minut w żelatynie spożywczej rozpuszczonej w małej miseczce wody. I 2 razy w tygodniu wcierać w płytkę paznokcia albo oliwę z oliwek, albo oliwkę dla dzieci, albo nawilżający krem do rąk i paznokci Pomaga!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: piekne paznokcie?!

      Polecam domowe sposoby:

      xxx
      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:34. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: piekne paznokcie?!

        A ja przypominam o zakładaniu rękawiczek do wszystkich prac domowych, nie tylko do zmywania naczyń...
        Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

        Skomentuj


          #19
          Odp: piekne paznokcie?!

          Kilka tygodni z odżywką new nails i powinniście być właścicielami o niebo lepszych paznokci - ładnych i zdrowych, całkowicie możecie również zapomnieć o tym, że paznokcie mogą pękać.

          Skomentuj


            #20
            Odp: piekne paznokcie?!

            Radzę również zwracać uwagę na dietę - wszystko w niej powinno być rozsądne. Odradzam za to kontakt ze środkami chemicznymi, bo bardzo łatwo można sobie te paznokcie zniszczyć. Ogólnie - dbajcie o nie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: piekne paznokcie?!

              Moje paznokcie nie są ostatnio w dobrym stanie, bo okazało się, że się u maicurzystki zaraziłam grzybicą Nawet nie wiedziałam i dopiero po jakimś czasie zobaczyłam, co tam się dzieje. Nawet próbowałam jakieś lakiery stosować na grzybicę, ale nic nie dały. Dopiero lekarz mi doustny trioxal przepisał i teraz zaczynam widzieć jakieś oznaki poprawy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: piekne paznokcie?!

                Napisane przez pitula Pokaż wiadomość
                Moje paznokcie nie są ostatnio w dobrym stanie, bo okazało się, że się u maicurzystki zaraziłam grzybicą Nawet nie wiedziałam i dopiero po jakimś czasie zobaczyłam, co tam się dzieje. Nawet próbowałam jakieś lakiery stosować na grzybicę, ale nic nie dały. Dopiero lekarz mi doustny trioxal przepisał i teraz zaczynam widzieć jakieś oznaki poprawy.
                szczerze mówiąc myślałam że takie rzeczy się nie zdarzają ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Zacznij od odpowiedniego odżywiania się, poczytaj jakie produkty maja witaminę, która wpływa na to aby paznokcie były mocne i zdrowe. jeśli to nie pomoże pójdź do apteki-farmaceuta Ci doradzi co kupić.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: piekne paznokcie?!

                    ma bardzo pomogła na paznokcie odżywka z eveline chyba sos się nazywa, na prawdę paznokcie się od niej wzmacniają, nie łamią się i szybko rosną

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Ja mam od jakiegoś czasu bardzo piękne paznokcie ale jest to tylko zasługa hybrydy którą mam już od kilka miesięcy ... aż boję się pomyśleć co będzie się działo kiedy przestaje nakładać hybrydę ... mój problem powróci a nawet jeszcze bardziej się nasili

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Mi bardzo pomaga regenerum

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: piekne paznokcie?!

                          netmonika - wiesz co sporo kobiet chwali paznokcie po ściągnięciu hybryd więc one może tez jakoś je chronią i jest efekt na później

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Ja maluję paznokcie wszelkimi odżywkami i używam zmywacza bez acetonu .Oprócz tego na co dzień jem dużą ilość owoców i warzyw. Wcześniej też strasznie rozdwajały mi się paznokcie i do tego płytka mi pękała tak mało komfortowo,bo od połowy długości i zawsze o wszystko haczyłam. Teraz problem ustał więc to chyba faktycznie kwestia tych odżywek do paznokci i sporej dawki witamin.



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: piekne paznokcie?!

                              mi po ciąży zaczęły się sypać paznokcie - walczyłam z anemią - włosy wypadały a paznokcie się łamały, rozdwajały i stosowałam regenerum serum wzmacniające do paznokci (przez jakiś czas zrezygnowałam z kolorowych lakierów) - i kondycja paznokci się znacznie poprawiła po jakiś czasie więc ja polecam ten specyfik

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: piekne paznokcie?!

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                mi po ciąży zaczęły się sypać paznokcie - walczyłam z anemią - włosy wypadały a paznokcie się łamały, rozdwajały i stosowałam regenerum serum wzmacniające do paznokci (przez jakiś czas zrezygnowałam z kolorowych lakierów) - i kondycja paznokci się znacznie poprawiła po jakiś czasie więc ja polecam ten specyfik
                                Niedawno skończyłam karmić piersią i właśnie włosy zaczęły mi wypadac garściami. Trochę mnie to przeraża, bo po każdym myciu w rękach zostaje mi spora garść. Bralas może coś na włosy?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X