Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziwne sny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja pod koniec ciąży miałam męczące sny...ciągle myślałam o porodzie pewnie dlatego

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      u mnie nastały w miarę spokojne dni cieszy mnie to

      Skomentuj


        #18
        koniczynka jak się czujesz? Złe sny odeszły?

        Skomentuj


          #19
          ja jak bylam w ciaza to duzo razy mi sie snilo jak karmie dziecko piersia Ł=

          Skomentuj


            #20
            Ja tez teraz pod koniec mam caly czas sny zwiazane z porodem dzis mialam koszmar o rozstepach hehehe snilo mi sie ze mialam takie duze czerwone pregi na brzuszku i plecach.. ajjc.. ale na szczescie to tylko sen..

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #21
              u mnie ciagle w snach jezdzi pociag, spiesze sie na niego zeby zdazyc, no i wejsc na wlasciwy peron - paranoja jakas
              OLIWIER 16.12.2008

              Skomentuj


                #22
                hahaha to ja Was wszystkie kochane zaskocze moim wczorajszym snem snily mi sie statki... na niebie i to takie autentyczne dwa duze na pieknym blekitnym niebie a naokolo nich jeszcze lataly ptaki. A za statkami "plynela" jeszcze kareta, ktora ciagna czarny kon. A ja stalam z mieczem w reku i sie gapilam w niebo. I kto mi powie, ze sny sa normalne hehehe

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Noooo Ja też mam nie raz dziwne/straszne sny....Ale wiem że to tylko sen...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dziwne sny

                    też miałam straszne sny i czasami dziwne sny w ciąży, ale starałam się nie przejmować i nie analizować ich, bo wolałam się skupić na pozytywach.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X