Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciąża-brak rozwoju- duze cialko zolte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ciąża-brak rozwoju- duze cialko zolte

    ciazy nie planowalam, bralam rozne leki ale gdy cos zaczelam podejrzewac odstawilam.
    z om to 6/7 tc niestety ciaza nie rozwija sie tak z usg to jakis 4/5 tc ale lekarze twierdza ze sie nie rozwija bo cialko zolte jest duze a zarodek jak ziarnko malutki. do tego nie slychac serca, ale widac jak bilo, jest mi przykro bo mowilam ze nie chce dziecka ale jak zobaczylam na usg to wiem ze bym go kochala, niestety lekarze nie daja szans na utrzymanie, mowia ze poronie. a gdyby ciaza sie utrzymala mogloby byc chore, do tego mam krwiaka wiekszego od calego płodu
    juz na zawsze bede sie zastanawiala kim by bylo, jakie by bylo kocham je i pragne go ale juz za późno

    #2
    Odp: ciąża-brak rozwoju- duze cialko zolte

    Napisane przez marysiazz Pokaż wiadomość
    ciazy nie planowalam, bralam rozne leki ale gdy cos zaczelam podejrzewac odstawilam.
    z om to 6/7 tc niestety ciaza nie rozwija sie tak z usg to jakis 4/5 tc ale lekarze twierdza ze sie nie rozwija bo cialko zolte jest duze a zarodek jak ziarnko malutki. do tego nie slychac serca, ale widac jak bilo, jest mi przykro bo mowilam ze nie chce dziecka ale jak zobaczylam na usg to wiem ze bym go kochala, niestety lekarze nie daja szans na utrzymanie, mowia ze poronie. a gdyby ciaza sie utrzymala mogloby byc chore, do tego mam krwiaka wiekszego od calego płodu
    juz na zawsze bede sie zastanawiala kim by bylo, jakie by bylo kocham je i pragne go ale juz za późno
    współczuje Ci strasznie - w prawdzie nie wiem co mozesz w tym momencie przeżywać i jak się czujesz, ale wiem ze to wszystko nie sprawiedliwe, zawsze jest nadzieje i dopoki to malutkie serduszko bije wierz ze przeżyje ja trzymam kciuki za Was mimo złych rokowań, na swoim przykladzie wiem ze wiara potrafi cuda, ja na poczatku swojej ciazy walczylam z krawiakiem tez duzym niz płód i walke wygralam i tego tez zycze Tobie - jesli chcesz sie wygadac to pamietj tutaj jest spro dziewczyn co wysłuchaja i dobrym słowem wesprą

    Skomentuj


      #3
      Odp: ciąża-brak rozwoju- duze cialko zolte

      może jeszcze wszytsko się ułoży, też miałam krwiaka dostałam luteine i się wchłonął, 2 tyg różnicy to nie dużo może po prostu późno doszło do zapłodnienia, niektóre dziewczyny pisały tu na forum że z OM wynika np 8 tc a z usg 5, może jeszcze wszystko dobrze się skończy, będę się za was modlić

      Skomentuj

             
      Working...
      X